Martin – Trnava B 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – B. Bystrica 3:2 (kon.) | Svätý Jur – Nové Mesto n/V 0:3 (kon.)
ŠK Svätý Jur
0:3 (0:3)
Nové Mesto nad Váhom
sk Středa 03.05.2017, 17:00 • ŠK Svätý Jur • MONACObet liga

V zápase bez jedinej žltej karty sa zrodila jasná výhra Nového Mesta nad Váhom. Svätý Jur nestačil na domácej pôde a so súperom prehral rozdielom triedy, teda 0:3. O osude duelu sa rozhodlo ešte v prvom polčase, keď hostia strelili tri góly v rozpätí 27. až 40. minúty. (18:51:37)

Držanie lopty: 48 % : 52 %.
    Strely na bránu: 2:5. Strely mimo: 6:3. Rohové kopy: 3:3. Ofsajdy: 0:1.

90+1

90+1
    Prvý ofsajd duelu prichádza až v nadstavenom čase, ocitol sa v ňom futbalista Nového Mesta nad Váhom.

90
    A bola tu ešte jedna akcia od hostí, tá sa ale končí nepresnosťou.

89
    Hostia sa ubránili, Belic si drží čisté konto. Do konca zápasu už veľa času nezostáva.

88
    Po neúspešnom centri si domáci roh zopakujú, v tejto štatistike je to vyrovnané.

87
    Belic v permanencii, pokus je vyrazený na roh.

86
    Svätý Jur sa ubránil a svoje posledné sily tak môže vrhnúť do pokusu o strelenie čestného gólu.

85
    Zahráva sa vôbec prvý rohový kop v druhom polčase, k dispozícii ho majú hostia.

83
    Tomaš si na svoje konto pripísal iba druhý úspešný zákrok v dnešnom meraní síl.

82
    Belic na loptu takmer ani nedovidí, čo je jasným znakom toho, že pri lopte sú hostia ďaleko na polovici ich súpera.

80
    Posledných desať minút začne plynúť už čoskoro, na zvrat to nevyzerá.

79
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza M. Šebek, prichádza Cisár.

78
    Nebezpečný stret a opäť sa ošetruje.

78
    Striedanie v tíme ŠK Svätý Jur: z ihriska odchádza Doležaj, prichádza Volf.

76
    Štvrťhodina do konca zápasu, čas na skorigovanie sa kráti.

75
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Živčic, prichádza Bošanský.

74
    Až v 74. minúte prichádza prvý zákrok Belica! Domáci futbalista sa odhodlal k strele, brankár hostí ju však pohotovo likviduje.