0:1 (0:0)
Manchester United
Čtvrtek 04.05.2017, 21:05 • Estadio Balaídos, Vigo • Evropská liga • Semifinále

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (23:03:55)

Manchester United vítězí ve Vigu 1:0 a domů na Old Trafford si odváží velmi nadějný výsledek pro odvetu. Svěřenci Josého Mourinha předvedli velmi soustředěný výkon a zaslouženě vítězí. O jediný gól zápasu se v 67. minutě postaral Marcus Rashford, který se krásně trefil z přímého kopu. Více šancí měli hosté v prvním poločase, jenže v něm se několikrát zaskvěl brankář Álvarez, který zneškodnil několik nebezpečných situací.
    José Mourinho oslavující krásný a nakonec vítězný gól zápasu.

90+5

90+5
    Manchester se bez potíží ubránil a získal autové vhazování.

90+4
    Valencia si teď až moc pomáhal v souboji rukama, když trefil do obličeje Aspase. Domácí budou rozehrávat možná poslední standardku zápasu.

90+4
    Po zemi to nevyšlo, a tak to domácí zkusili vzduchem, ale centrovaný míč našel jen připraveného Romera.

90+3
    Manchester se dostal s míčem na útočnou polovinu, kde ušetřil nějaký čas.

90+2
    Celta zatím marně hledá skulinku v dobře organizované obraně Manchesteru. Hosté drží soupeře daleko od Romera.

90+2
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Hugo Mallo, přichází Claudio Beauvue.

90+1
    Hlavní rozhodčí Karasev nastavuje pět minut.

89
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Ashley Young, přichází Chris Smalling.

89
    Zdá se, že Ashley Young si při předchozím obranném zákroku udělal něco se stehenním svalem, takže po pouhých 11 minutách na hřišti žádá o střídání. Tohle je nepříjemnost pro Rudé ďábly, které už nyní trápí početná marodka.

87
    Průniková přihrávka našla na pravé straně šestnáctky Malla, ale tomu nedovolil odcentrovat Young, který předvedl skvělý obranný zákrok.
    86. Pogba napřáhl k chytré a také nebezpečné střele.

86
    Pogba rozehrával přímý kop a trochu překvapivě se rozhodl pro přímé ohrožení brány. Jeho střela nakonec prolétla asi metr vedle bližší tyče.