Portugalsko – Indie 4:3 (kon.) | Libanon – Bermudy 3:2 (kon.) | USA – Švýcarsko 6:3 (kon.)
Kajmanské ostrovy – Arménie 3:6 (kon.) | Kanada – Řecko 5:0 (kon.) | Hongkong – Velká Británie 3:0 (kon.)
Francie – Haiti 4:1 (kon.) | Slovensko – Česko 1:0 (3:2 po s.s.)
Libanon
3:2 (0:1, 0:0, 3:1)
Bermudské ostrovy
Pátek 09.06.2017, 10:00 • Malá hala, Pardubice • Mistrovství světa mužů • O 17. - 18. místo

Ode mě je to v tuto chvíli již vše, přeji příjemný zbytek dne a u dalších on-line přenosů ze závěrečné fáze hokejbalového mistrovství světa se těším na shledanou! (11:38:31)

Nejlepšími hráči jsou zvoleni útočníci Ronnie Dzurus (Bermudy) a Nasser Fadl (Libanon).

Konec! Po heroickém obratu z 0:1 na 3:1, který Libanonští zvládli za pouhých 79 vteřin, dnes hokejbalisté z Asie vítězí. Bermudy ještě stihly odpovědět, dotáhnout ale ne. Na 17. místě celkově a na 5. místě skupiny B tak končí Libanon!

44:53
    Mark Anthony Haber měl před sebou prázdnou klec, ale nepovedlo se mu ji trefit!

44:47
    Je to tak, Yan Leclerc míří na střídačku a Bermudy budou hrát v power-play!

44:26
    Bermudy mají na hřišti pět hokejbalistů a půl minuty před sirénou mohou začít pomýšlet na hru v šesti.

43:45
    Rána Wajiha Abbouda od červené čáry prošla až k brankáři Leclercovi, ten ale vykopl pohotově pravý beton.

43:17
    Po téhle střele vylétl balón až na bermudskou střídačku, což znamená, že hra je přerušena.

43:00
    Odstartovaly poslední dvě minuty třetí třetiny a hráči Libanonu jsou v útočném pásmu, kde se snaží najít recept na čtvrtou branku.

42:26
    Soupeře nedovoleně krosčekoval Christopher Hands Jackson a po skončení vlastního trestu bude mít přesilovou hru Libanon.

42:24
    Po nahození Toma Worthington-Whitea se jeho spoluhráči chtěli dostat k dorážce, libanonská obrana ale byla u míčku dřív.

41:32
    Hokejbalisté z Karibiku se stále drží v útoku, libanonští hráči ale obětavě padají do střel a hodně pokusů blokují.

40:30
    Jad Boulos se provinil držením a Bermudy mají nyní možnost srovnat z početní výhody!

39:33
    Bermudy právě vstřelily branku!
    Ale teď už Bermudské ostrovy dostaly míček za čáru a je to jen o jeden gól! Střelu a první dorážku ještě Skaff dokázal odrazit, proti RONNIEMU DZURUSOVI byl už ale krátký. Bermudskému útočníkovi se i s trochou štěstí povedlo překulit balónek přes beton ležícího gólmana. Asistence: Chad Cundliffe, Simon-Pierre Bilodeau.

39:07
    Bermudští hráči nechtějí dát soupeři výhru zadarmo, a tak se ženou za vyrovnáním. Zastavil je však ofsajd.

38:38
    Zakázané uvolnění teď vrací hru zpět před gólmana v libanonském dresu.

38:29
    Pokus Christophera Merritta byl zblokován prvním bránícím hráčem a skončil až u stropu haly. Vhazování po levici Skaffa.

Klára Petrásková

Branky a nahrávky: 34. Fadl (Abdulahad), 35. Fadl (Abdulahad, Skaff), 36. Haddad (B. Boulos, J. Boulos) – 13. Estey (Merritt), 40. Dzurus (Cundliffe, Bilodeau)

Libanon: Skaff (P. Habib) – Awad, Abboud, J. Boulos, Nehmé, Nasrallah, Feghali, Younes – P. Haber, Sabeh, M. Habib. El-Haddad, Boutros, B. Boulos, Sayed, M. A. Haber, Salhany, Eid, Abdulahad, Mahamad, Fadl, Haddad, Ziadé.
    Bermudské ostrovy: Leclerc (Steele) – Rowat, Coleman, Worthington-White, Miller, Smith, Gosse – Katzsch, Estey, Merritt, Luck, Hands Jackson, Cundliffe, Dzurus, Rufiange, Amlong, Beaudion, Brodsky, Tremblay, Bailey, Farmer, Bilodeau, Calko.

Rozhodčí: Kralovič, Valachovič