Zagłębie S. – Tychy 1:1 (kon.) | Žižkov – Jablonec 0:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Vlašim 3:1 (kon.)
Zlín – Zlaté Moravce 1:2 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 8:1 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:0 (kon.)
Slovácko – Znojmo 4:1 (kon.) | Olomouc – Trnava 1:3 (kon.) | Cracovia – Karviná 2:2 (kon.)
Teplice – Táborsko 3:1 (kon.) | Skalica – Opava 1:2 (kon.) | Zabrze – Třinec 0:2 (kon.)
Cracovia Krakov
2:2 (1:1)
MFK Karviná
Středa 28.06.2017, 17:00Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Cracovia Kraków: Sandomierski – Helik, Malarczyk – Deleu Luiz, Cunta – Covilo, Dimun – Zanjov, Wdowiak – Adamczyk, Szczepaniak.

MFK Karviná: Pindroch – Pilík, Panák, Piaček, Vondra – Šisler, Bajrič – Štepanovský, Pina, Puchel – Wágner.

1

8
    Cracovia právě vstřelila branku!
    Jako první v zápase se prosazují domácí, střelou z pětadvaceti metrů překonává brankáře Pindrocha CARLOS DELEU LUIZ.
    8. Deleu LUIZ - 1:0

32
    Karviná právě vstřelila branku!
    Karviná zahrávala standardní situaci. Hlavička jednoho z karvinských hráčů našla FILIPA PANÁKA a ten pěknou střelou k pravé tyči srovnává stav utkání.
    32. Filip PANÁK - 1:1

45

Po prvním poločase je stav 1:1, kdy se první prosadili domácí, kteří byli v první půl hodině hry aktivnější a zaslouženě šli do vedení. Karviná však následně dokázala vyrovnat hru a zásluhou jim byla vyrovnávací branka. Obě mužstva hrají v poměrně těžkých podmínkách, kdy je teplota vzduchu nad 30 stupni.

46
    49. Lukasz SOSNOWSKI - 2:1

49
    Krakov se dostává v úvodu druhého poločasu opět do vedení. Po standardní situaci se hlavičkou prosazuje LUKASZ SOSNOWSKI.

57
    FILIP PANÁK dává svou druhou branku, kdy opět karvinští využívají standardní situaci.
    57. Filip PANÁK - 2:2

90

Ve druhém poločase taktéž obě mužstva dokázala vstřelit branku a nakonec se rozchází smírně 2:2. (18:43:23)