Irtyš Pavlodar – CZ Bělehrad 1:1 (kon.) | Kajrat – Skënderbeu 1:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Reykjavík 3:1 (kon.)
Škendija – Helsinki 3:1 (kon.) | Ružomberok – Brann 0:1 (kon.) | FK Rabotnički – Dinamo Minsk 1:1 (kon.)
Kalju – Fehérvár 0:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Dinamo Brest 1:1 (kon.) | Brøndby – VPS 2:0 (kon.)
FK Liepāja – FK Sūduva 0:2 (kon.) | Vaduz – Odd 0:1 (kon.) | Östersunds FK – Galatasaray 2:0 (kon.)
Gabala – Jagiellonia 1:1 (kon.) | Haugesund – Lech Poznaň 3:2 (kon.) | Apollon Limassol – Zaria Balti 3:0 (kon.)
Valletta – Utrecht 0:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Zirä FK 3:1 (kon.) | Niederkorn – AEL Limassol 0:1 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Botev Plovdiv 1:1 (kon.) | Norrköping – Riteriai 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Lyngby 0:1 (kon.)
Trenčín – Bnei Yehuda 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Mladost Podgorica 0:1 (kon.) | Hajduk Split – Levski 1:0 (kon.)
Osijek – Luzern 2:0 (kon.) | Aberdeen – Široki Brijeg 1:1 (kon.) | Cork City – Larnaka 0:1 (kon.)
Željezničar Sarajevo – AIK Stockholm 0:0 (kon.) | Ferencváros – Midtjylland 2:4 (kon.) | Panionios – ND Gorica 2:0 (kon.)
Shamrock – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Valur – Domžale 1:2 (kon.)
FK Liepāja
0:2 (0:1)
FK Sūduva Marijampolė
Čtvrtek 13.07.2017, 18:45 • Daugava Stadium, Liepāja • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

K tomuto utkání je to ode mě vše, ale již za pár minut se na vás budu těšit u on-line přenosu ze zápasu mezi Osijekem a Luzernem. Na shledanou. (20:39:30)

První zápas duelu druhého předkola Evropské ligy mezi Liepajou a Süduvou je u konce. Velký krok k postupu dnes udělala hostující Süduva, která šla do vedení již v 18. minutě a v druhé půli přidala ještě jednu branku. Po Ovidijusi Verbickasovi se totiž v 75. minutě prosadil i Karolis Laukžemis, který rozhodl o tom, že si litevský celek odveze dvoubrankový náskok. Nutno říci, že se jedná o vítězství zasloužené, neboť Liepaja prakticky celý zápas nic nevymyslela.

90+3

90+2
    Domácí se ještě snaží najít cestu k pokutovému území soupeře. Nyní je ale brzdí ležící hráč Süduvy, který zřejmě dostal křeče.

90+1
    Süduva teď dokonce mohla zahrozit v první minutě nastavení, avšak prudká kolmice na Veliulise byla příliš nepřesná. Míč skončil jen u Ralkevičse.

90
    Nad rámec řádných devadesáti se budou hrát ještě tři minuty.

90
    Kapitán Liepaji, Cristián Torres, pro změnu zapracoval i v obraně, kde si řekl o faul napadajícího soupeře. Nedovolený zákrok opravdu přišel, nicméně proti pravidlům se chvíli na to provinil i Keita.

88
    Obléhání pokutového území nebavilo Torrese, který se odhodlal ke střele ze třiceti metrů. Skákavým pokusem však bránu Karduma výrazně minul.

87
    Domácím fotbalistům už se opravdu výrazně zkrátil čas na vstřelení aspoň jedné branky a nadále je jejich kombinace hodně čitelná. Tohle s Liepajou nevypadá dobře.

86
    Na hranici pokutového území se k míči dostal Eristavi. Jeho akci zakončoval nejprve Afanasjevs, poté ještě Karašausks, ale ani jeden ze zmíněných hráčů nevypálil do prostoru brány.

84
    Eristavi z levé strany vytáhl solidní centr na nabíhajícího si Grebise, avšak ten byl v tísni dvou protihráčů a v záklonu nehlavičkoval přesně.

83
    Giedrius Matulevičius (SDV) předvedl zbytečné posunutí míče a získává žlutou kartu.

82
    Ani se střídajícími hráči se Liepaji nedaří oživit velmi zkoprnělou ofenzívu. Nutno ale říci, že defenzíva Süduvy si počíná velmi dobře.

80
    Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Ovidijus Verbickas, přichází Segei Amirzian.

80
    Po rohovém kopu se ještě k zakončení natlačil Tomić. Jeho hlavička však zamířila vysoko nad a hosté tedy mohou sáhnout k dalšímu střídání.

79
    Průnik rychlonohého Afanasjevse skončil přihrávkou do pokutového území, nicméně před Grebisem míč odehrál bránící Kerla.

78
    Střídání v týmu FK Liepāja: ze hřiště odchází Stanislav Lebamba, přichází Valerijs Afanasjevs.

77
    Nevýraznou útočnou fázi domácího celku se pokusil oživit střídající Grebis, nicméně ani jeho akce nenabídla moc přesnosti.
    75. Karolis LAUKŽEMIS - 0:2