Česko – Polsko 4:1 (kon.)
konec
Česko
4:1 (3:1, 1:0)
Polsko
Úterý 25.07.2017, 20:00Světové hry – Inline hokej
Partner:
   
  21:03
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češi odpověděli na inkasovanou branku ze závěru prvního dějství tím nejlepším možným způsobem! Přečíslení tři na dva završil MAREK LOSKOT, který střelou zápěstím překonal polského strážce svatyně. Asistence: Patrik Šebek.
   
  19:59
  Polsko právě vstřelilo branku!
  Jenže přesně s koncem prvního poločasu se Polsku podařilo snížit. SEBASTIAN OWCZAREK dorazil kotouč, který český brankář vyrazil pouze před sebe a Čechy to tak může velmi mrzet.
   
  14:13
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češi zvyšují svůj náskok. MAREK LOSKOT si najel po levé straně, kde mu byla naservírována hezká přihrávka od Šebka, prvně jmenovaný pak dokázal kličkou zakončit do brány. Asistence: Patrik Šebek.
   
  10:18
  Česko právě vstřelilo branku!
  A už je to o dvě branky. Tohle byla náramná kombinace, na jejímž konci stál PAVEL STRÝČEK. Rubeš našel právě Strýčka krásnou přihrávku, jemuž stačilo nastavit bekhend a zavěsit pod víko! Asistence: Tomáš Rubeš.
   
  06:11
  Česko právě vstřelilo branku!
  Česká republika jde do vedení! Po přihrávce Rubeše se ke střele z pravé strany hřiště dostal ROBIN MALÝ, který o tyč polské klece poprvé na šampionátu rozvlnil síť. Asistence: Tomáš Rubeš.

  Sanny Muharem

  Branky a nahrávky: 7. Malý (Rubeš), 11. Strýček (Rubeš), 15. Loskot (Šebek), 22. Loskot (Šebek) – 20. Owczarek


  Česko: Brabec (Langer) – Cik, Zbořil, Strýček, Šebek, Malý, Roupec – Bernard, Přibyl, Šimo, Fiala, Rubeš, Loskot. Trenér: Tvrzník.
  Polsko: Witkowski (Elzbieciak) – Owczarek, Struzyk, Podsiedlik, M. Wrobel, A. Wrobel, Dudkiewicz, Zyla, Kwiecinski, Resiak, Wieczorek, Wanat, Stepien. Trenér: B. Wrobel.

  Rozhodčí: Wiar, Pfefer