Astana – Legia 3:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Young Boys 3:1 (kon.) | Salzburg – Rijeka 1:1 (kon.)
Beer Ševa – Ludogorec 2:0 (kon.) | Constanta – APOEL 1:0 (kon.) | Maribor – Hafnarfjördur 1:0 (kon.)
Nice – Ajax 1:1 (kon.) | Celtic – Rosenborg 0:0 (kon.) | Club Brugge – Başakşehir 3:3 (kon.)
NK Maribor
1:0 (0:0)
FH Hafnarfjördur
Středa 26.07.2017, 20:20 • Stadion Ljudski vrt, Maribor • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

To je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek středečního večera. (22:25:49)

Fauly: 6:11.

Je dobojováno!! Hlavní arbitr před chvílí ukončil utkání mezi týmy NK Maribor a FH Hafnarfjördur. Ve druhém poločase jsme se nakonec přece jen dočkali branky, o kterou se v 54. minutě postaral kapitán Mariboru Marcos Tavares. Domácí mohli svůj náskok ještě navýšit, ale Vrhovec svou skvělou šanci nezužitkoval, takže si Slovinci nakonec povezou do odvety hubenou výhru 1:0.

90+5

90+4
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Lennon, přichází A. Björnsson.

90+3
    Palčič se snažil oslovit Bohara. Jeho přihrávka ale byla příliš dlouhá.

90+1
    Čtvrtý rozhodčí signalizuje, že nad rámec řádné hrací doby se budou hrát ještě čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Vrhovec, přichází Pihler.

89
    Kapitán Tavares byl přistižen v ofsajdovém postavení. Domácí budou vzápětí střídat.

88
    Hosté jakoby se nadechovali k nějaké útočné aktivitě a především dlouhými autovými vhazováními se pokoušejí dostat až na dostřel Handanoviće.

87
    Bödvarsson adresoval pěknou přihrávku Gudnasonovi, který byl ale v ofsajdu.

85
    Domácí obránce Palčič právě obdržel nepříjemný zásah loktem do tváře a bude potřebovat ošetření, protože je patrné, že došlo ke krvavému zranění.

83
    Rajčevićův pas byl příliš prudký a doputoval pouze k nohám osamoceného brankáře Nielsena.

81
    Skotský útočník Lennon ve službách islandského celku byl zastaven Kabhou nedovoleným způsobem. Rozehrávat tak budou hosté.

81
    Rozeběhla se nám již poslední desetiminutovka řádné hrací doby. Domácí i nadále diktují tempo hry a drží těsné vedení 1:0.

79
    Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Mešanović, přichází Zahovič.

79
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Valdimarsson, přichází Crawford.

78
    Tavares se teď trochu ukvapil se svým střeleckým pokusem, po němž míč skončil jen vysoko na tribuně.

77
    Mešanović se pokusil o zakončení přes hlavu. Obrana soupeře mu však potřebný prostor nedarovala.

Filip Melecký

Branky: 54. Tavares (Rajčević)

Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 9:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 6:11.
    NK Maribor: Handanović – Palčič, Rajčević, Šuler, Viler – Kabha, Vrhovec (89. Pihler) – Ahmedi (75. Bohar), Tavares (C), Bajde – Mešanović (79. Zahovič).
    Náhradníci: Obradović – Hodžič, Billong, Pihler, Hotič, Zahovič, Bohar.

FH Hafnarfjördur: Nielsen – Ólafsson, P. Vidarsson, Doumbia, Bödvarsson – Valdimarsson (79. Crawford), Pálsson, D. Vidarsson (C), Gudnason – Lennon (90+4 A. Björnsson), Finnbogason.
    Náhradníci: Jóhannesson – Crawford, B. Vidarsson, Jónsson, A. Björnsson, H. Björnsson, Gudmundsson.

Rozhodčí: Andris Treimanis – Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjonnikovs (všichni LVA)