0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 29.07.2017, 15:00 • SD ARÉNA • Přípravné zápasy

Z mé strany je to tedy vše. Doufám, že jste se u přenosu bavili a zase příště napočtenou. (17:10:34)

Třetí třetina se už obešla bez gólu, a tak zápas končí 0:2 pro Pardubice. Ve třetí periodě se zápas už spíše dohrával, takže nebylo vidět tolik akcí jako v prvních dvou dějstvích. Dynamo tedy pokračuje dál na své vítězné vlně v přípravných utkáních.

59:58
    Timašov v posledních vteřinách zkoušel vypálit, ale Hlinka střelu zblokoval.

59:31
    Treille vyhodil přes všechny čáry, a tak můžou Pardubice v klidu střídat.

59:25
    Trijamkin střílel od modré. Kacetl nakonec hasí situaci ve svém brankovišti.

59:12
    Avtomobilist to zkusí na posledních pár vteřin bez brankáře.

59:12
    Oddechový čas pro domácí.

59:12
    Pardubice jdou na 18 vteřin do tří. Trončinský sevřel puk, a tak si odpyká své 2 minuty.

58:39
    Kombinace uvolnila Becka, jenž trefil pouze brankovou konstrukci.

58:24
    Mišarin pálil tvrdě od modré. Kacetl vykopl betonem.

57:41
    Quenneville vyhazuje přes všechny čáry.

57:30
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Hlinka – 2 min., vysoká hůl).

57:11
    Avtomobilist vyrazil do útočného pásma. Hráči si však nerozuměli, a tak je pískán ofsajd.

55:52
    Dynamo se osvobodilo za cenu zakázaného uvolnění.

55:22
    Rassejkinovu střelu srazil Wishart do ochranné sítě. Vhazovat se bude po pravé ruce Kacetla.

55:03
    Žuravljov nahodil na Kacetla, který vyrazil před sebe. Nikdo z hráčů Jekatěrinburgu nebyl připraven dorážet.

54:48
    Pilipenko to zkusil z vrcholu kruhu. Ondřej Kacetl jeho střelu srazil do pravého rohu kluziště.