Lukáš Kašpar (SBA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 16:11
    Radek Smoleňák (SBA) 1+1, 4 střely, čas na ledě 18:00
    Michal Řepík (SBA) 1+1, 4 střely, čas na ledě 19:18

Bodyčeky: 8 – 8
    Vyhrané buly: 32 – 32
    Využití: 2 – 1
    Oslabení: 1 – 0

Je dobojováno. Ve třetí třetině srovnal Andrej Meszároš, jenž od modré čáry propálil Enrotha. Šest minut před koncem třetí třetiny strhl poprvé vedení na stranu Slovanu Michal Řepík a hala v Bratislavě bouřila. Hosté se něco málo přes dvě minuty před koncem třetího dějství odhodlali k powerplay a Radek Smoleňák trefil prázdnou klec. Definitivně tak rozhodl o první výhře Slovanu v nové sezóně a také díky tomu Slovan zahájil první domácí zápas před svými diváky výhrou.

59:50
    Hosté se ještě dopustili zakázaného uvolnění a hra se stěhuje před Enrotha. Zdá se, že se už nic nestane. Slovan tak dokráčel k první výhře v sezóně poprvé před svými diváky.

59:01
    Hosté to ještě zkusili v pásmu Slovanu a chystali se znovu odvolat Enrotha. Jenže domácí hráči brzy získali kotouč a spěchali s ním před branku hostů.
    58:38 Radek SMOLEŇÁK - 4:2

58:38
    Slovan právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. RADEK SMOLEŇÁK vypíchl Klinkhammerovi kotouč kousek před modrou čárou a poté z levé strany trefil prázdnou klec – 4:2. Bez asistence.

58:08
    Slovan mohl projít do středního pásma po tom, co vyhrál buly, ale hosté podržel střední pásmo a kotouč zachytili.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté hrají stále v šesti.

57:59
    Dinamo Minsk si vyžádalo oddechový čas.

57:59
    Ve skrumáži před domácí brankou došlo k posunutí branky Mazance a hra je tak přerušena.

57:39
    Hosté hrají bez brankáře se šesti bruslaři v poli.

57:09
    Hrnka hledal Buchteleho, tomu ale přihrávka nesedla, takže se ke střele nedostal. Nicméně to byla další pěkná souhra domácího celku.

56:33
    Hosté se dostali do útočného pásma, odkud je ale rychle vykázala obrana Slovanu. Domácí hráči jdou do další akce po tom, co nepustili ty běloruské do šance.

55:14
    Švarný nahodil puk do útočného pásma a šel vystřídat stejně tak, jako jeho spoluhráči. Na ledě jsou tak čerstvé síly hráčů Slovanu.

54:31
    Hráči Slovanu ještě více ožili a natlačili se znovu před Enrotha. Ale tentokráte si brankář hostů celou situaci pohlídal a neinkasoval.
    53:38 Michal ŘEPÍK - 3:2

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 20. Co. Genoway (Smoleňák), 47. Meszároš (Co. Genoway, Řepík), 54. Řepík (Co. Genoway, Meszároš), 59. Smoleňák – 14. Pavlovič (Matěruchin), 32. Kovyršin (Šarangovič)

HC Slovan Bratislava: Mazanec (Štěpánek) – Barker, Meszároš (C), T. Voráček, Ebert, Švarný (A), Taimi, Hedera – Kašpar (A), Viedenský, Skalický – Smoleňák, Co. Genoway, Řepík – Hrnka, J. Mikúš, Buchtele – A. Šťastný, Sádecký, Hecl – M. Sloboda.
    HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Lisovec, Korobov (A), Šinkevič, Gragnani, Chenkel, Znacharenko, Bujnickij (A) – Klinkhammer, Howden, Fontaine (C) – Pavlovič, Šarangovič, Matěruchin – Kulakov, Kovyršin, An. Stěpanov – Gavrus, Kitarov, Linglet – Drozd.

Rozhodčí: Gofman, Gusev – Sadovnikov, Sazonov

Diváci: 7 406