Vyškov – Kroměříž 2:0 (kon.) | Uh. Brod – Prostějov 0:3 (kon.) | Petřkovice – Hodonín 0:0 (kon.)
Mohelnice – Vel. Meziříčí 0:1 (kon.) | Hulín – Zlínsko 1:1 (kon.)
MFK Vyškov
2:0 (1:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 02.09.2017, 16:00 • Stadion za parkem, Vyškov • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

MFK Vyškov: Kollár – Cvijović, Krejčí, Josl, Němeček, Studený, Matocha, Lahodný, Dabić, Jeřábek (C), Koudelka
    Náhradníci: Klimeš – Praks, Rapouch, Božović

SK HS Kroměříž: Kofroň – Šmerda, Hloch, Matoušek (C), Krhut, Jeleček, Cupák, Okleštěk, Neubert, Silný, Kovář
    Náhradníci: Rotrekl – Statil, Budín, Zavadil, Elšík

Rozhodčí: Cieslar – Bureš, Vrťo.

Hráči teprve nyní přichází na trávník.

1

3
    Dobrou střelou se prezentoval hostující Jan Silný pěknou střelou z levé strany, kterou Kollár vyrazil na roh.

4
    Vyškovští odvrátili míč do bezpečí, hosté budou vhazovat z pravé strany.

5
    Po nedovoleném zákroku obránce Kroměříže mají domácí výhodu volného kopu.

6
    Míč nakonec končí nad brankou Kroměříže, Kofroň může vykopávat.

7
    Jan Koudelka (Vyškov) se dostal z levé strany do šance, Kofroň si ale s jeho střelou poradil.

7
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Domácí rozehráli rohový kop, z levé strany odcentroval Marek Matocha a JAN KREJČÍ se ve vápně prosadil krásnou „rybičkou“.
    7. Jan KREJČÍ - 1:0

8
    Nyní získávají hosté výhodu volného kopu, z pravé strany, na útočné polovině, rozehraje Tomáš Okleštěk.

9
    Defenziva Vyškova si s touto situací dokázala poradit.

10
    Míč letí do autu, domácí vhazují z pravé strany, na své polovině.

11
    Roh pro Kroměříž, hosté rozehrají z levé strany.

12
    Jan Koudelka se však dostal do zakončení, opět přesvědčil o svých individuálních kvalitách, ale Kofroně z levé strany nepřekonal.

14
    Kroměřížští se snaží o větší aktivitu, domácím se však daří sbírat míče u půlící čáry.

15
    Ladislav Kollár (Vyškov) nyní podržel svůj tým po akci Tomáš Okleštěka.

16
    Tomáš Okleštěk (Kroměříž) vybojoval roh pro svůj tým.

16
    Další roh pro Kroměříž, hosté rozehrají z pravé strany.

17
    Pouze na roh nyní odhlavičkoval obránce Vyškova, další roh pro hostující tým.

17
    Fantastický zákrok Kollára, který nyní pravou rukou reflexivně vyrazil míč, po hlavičce Pavla Hlocha!

19
    Zděnek Kofroň (Kroměříž) rozehrává od své vlastní branku, hosté urychlili rozehrávku dlouhým nákopem dopředu.

21
    Útočná akce Kroměříže končí nepřesným centrem z levé strany, míč skončil v autu, vhazují domácí.

23
    Zdeněk Kofroň si došel pro míč a bere tak šanci domácím, rychle rozehrává na pravou stranu.

24
    Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.

25
    Bleskově rozehraný roh hostů nevedl k ohrožení branky Vyškova.

25
    Žlutou kartu dostává Tomáš Josl (MFK Vyškov).

26
    Pavel Hloch (Kroměříž) musí být ošetřován, právě po zákroku Tomáš Josla.

28
    Další roh pro Kroměříž, která má územní převahu, nicméně hosté stále prohrávají.

30
    Ani z tohoto rohu se však hosté nedokázali prosadit, domácí mohou zaútočit.

31
    Pavel Hloch (Kroměříž) zůstává na trávníku, před vlastní brankou
    a vypadá to, že pro něho zápas skončil.

32
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Pavel Hloch, přichází Radovan Budín.

33
    Marián Kovář (Kroměříž) si připravil střelu ve vápně Vyškova, vypálil, ale nakonec to byla slabá střela, která Kollárovi problémy nenadělala.

35
    Pozor, hostující hráč padá v pokutovém území Vyškova, ale není to penalta!

36
    Žlutou kartu dostává Michal Cupák (SK HS Kroměříž) za nafilmovaný pád ve vápně Vyškova.

38
    A další hrozba ze strany hostů, kdy se Dominik Krhut prohnal na pravé straně do zakončení, pak ale netrefil branku.

39
    Jan Koudelka (Vyškov) fauluje na útočné polovině Budína, míč pro Kroměříž.

40
    Koudelka vybojoval míč na polovině soupeře, Milorad Dabić se snažil zakončit, ale po přeskočení Kofroně ztratil balanc a situaci nedohrál.

42
    Střelecký pokus domácích míří vedle branky Kroměříže, Zdeněk Kofroň je bez práce.

43
    Vyškovští vybojovali rohový kop z levé strany.

44
    Domácí propadli, hosté vyrazili do rychlého brejku, který ale na pravé straně zastavil Dominik Krhut nepřesnou přihrávkou.

45
    Žlutou kartu dostává Tomáš Matoušek (SK HS Kroměříž).

45
    Jan Koudelka (Vyškov) padá na trávník, volný kop pro domácí, u pokutového území soupeře, z levé strany.

45+1
    Jan Koudelka rozehrál, zkusil to přímo na branku, kterou ale přestřelil.

45+1

První poločas končí vítězstvím domácích, kteří se dokázali prosadit již v sedmé minutě zápasu. Poté ale převzali aktivitu hosté, nicméně těm se zatím skórovat nepodařilo, v zakončení kroměřížským fotbalistům chybí více klidu a někdy i štěstí.

Druhý poločas začne přibližně v 17:05.

46

49
    Hosté si vytvořili hned v úvodu druhé půle gólovou šanci, ale Marián Kovář (Kroměříž) netrefil branku!
    49. Velká šance Hostů

51
    Nepříjemná srážka dvou fotbalistů před brankou Vyškova.

52
    Míč letí do autu, domácí vhazují na polovině soupeře, z pravé strany.

54
    Kroměřížští na útočné polovině, budou mít k dispozici aut z pravé strany.

56
    Od branky Vyškova začíná další kombinace domácích, kteří se i v úvodu druhé půle převážně brání.

58
    Vyškovští nyní získávají výhodu volného kopu na útočné polovině, z pravé strany bude rozehrávat Marek Matocha.

59
    Míč sice dolétl před branku Kroměříže, tam ale vyboxovává Zdeněk Kofroň.

60
    Jan Koudelka (Vyškov) o sobě dal opět vědět, jeho ránu z levé strany ale Kofroň vyráží na roh.

62
    Je za námi hodina hry, stále trvá stejný stav, jaký platí od sedmé minuty, Vyškov vede gólem Krejčího 1:0.

63
    Jan Silný (Kroměříž) se mezi dvojicí obránců Vyškova dokázal prosadit, vypálil, ale Ladislav Kollár vyrazil na roh.
    63.

64
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Martin Neubert, přichází Robin Elšík.

66
    Hosté stále s míčem na polovině soupeře.

67
    Centr z pravé strany míří před branku Vyškova, tam se nabízí Okleštěk, před nímž ale míč sebral Kollár.

68
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Filip Studený, přichází Aleksandar Božović.

70
    Dnešní utkání sleduje 421 diváků.

72
    Další neúspěšná útočná akce Kroměříže, hosté se v útočné fázi stále trápí.

73
    Ladislav Kollár (Vyškov) vykopává od své branky.

74
    Ladislav Kollár drží Vyškov ve vedení, nyní předvedl parádní zákrok proti střele Jana Silného!
    74.

77
    Milorad Dabić (Vyškov) zkouší střelecké štěstí z pravé strany, ale Kofroň si s jeho střelou poradil.

78
    Vyškov chystá druhou změnu ve své sestavě, ale mezitím ještě zkusí zaútočit, do hry se chystá Tomáš Praks.

79
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází David Němeček, přichází Tomáš Praks.

81
    Probíhá již poslední desetiminutovka a domácí stále vedou těsně 1:0, dokáží hosté alespoň vyrovnat?

85
    Zhruba pět minut chybí do závěrečného hvizdu a hostům se stále nedaří skórovat.

88
    Domácí připravují poslední střídání, ze hry půjde Jan Koudelka, který se dnes nedokázal gólově prosadit.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí se již soustředí hlavně na ubránění těsného náskoku.

90+1
    Hosté ale ještě vybojovali roh, který rozehrají z pravé strany.

90+1
    Vyškov ubránil i tento roh a zdá se, že domácí si dnes připíší cenné tři body.

90+1
    Autorem branky je ALEKSANDAR BOŽOVIĆ.
    - 2:0

90+4

Šlágr tohoto kola MSFL ovládli domácí fotbalisté, kteří v utkání velmi dobré třetiligové úrovně porazili Kroměříž 2:0. Hosté podali výborný výkon, byli aktivní, ale dnes jim nebylo dopřáno skórovat.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:02:06)