Jablonec – Děčín 4:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 5:4 (2:0 po s.n.) | Kolín – Nymburk 5:2 (kon.)
Poruba 2011 – Pov. Bystrica 3:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
5:4 (1:0, 2:3, 1:1 - 0:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Čtvrtek 07.09.2017, 18:00 • Mann + Hummel aréna Třebíč • Přípravné zápasy
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:05:42)
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Moravské Budějovice 2005.
    Autorem vítězné branky je PUCHER ST.
     
    2. série
    2:0
    Kovářů neproměňuje.
     
    2. série
    2:0
    Matějka proměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Gregar neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Pucher ST proměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    59:26
    Hosté usazeni v útočném pásmu ostřelují domácí klec, Brož drží nerozhodný stav.
     
    57:56
    Hosté v plném počtu.
     
    57:32
    Řehoř v ohni střel odolává
     
    56:06
    Wasserbauerovu střelu od modré Řehoř vyrazil, hosté se osvobodili.
     
    55:56
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pavel Staněk – 2 min., sekání).
     
    55:27
    Bureš z kruhu mimo.
     
    54:23
    Kunstmüllerovu střelu od modré lapil domácí gólman.
     
    53:53
    Domácí v plném počtu.

    Jan Tesař

    Branky a nahrávky: 14. Sobotka (Hačecký), 31. Lupač (Rytnauer, Wasserbauer), 38. Horký (st), 42. Rytnauer (Wasserbauer), rozh. náj. st – 24. Kuřítko (Gregar, Staněk), 33. Kuřítko (TS), 36. Kunstmüller (Gregar), 44. Pleva (Jícha, Sedláček)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Pucher st (MBU)
    1:0   Gregar (ZNS)
    2. série:
    2:0   Matějka (MBU)
    2:0   Kovářů (ZNS)


    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Brož (Čáp) – Čermák, Kabelka, Wasserbauer, Kliment, Sobotka, Pelikán, Pucher ml – Havel, Mikeš, Pucher st, Matějka, Rytnauer, Lupač, Horký, Hačecký, Niederhafner.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Řehoř) – Pleva, Lojek, Staněk, Marek, Kolda, Sedláček – Smejkal, Kuřítko, Kunstmüller, Vítek, Beneš, Kovářů, Bureš, Jícha, Juráň, Gregar, Nečas.