Hr. Králové – Vlašim 2:1 (kon.) | Ústí n. L. – Třinec 0:3 (kon.)
FC Hradec Králové
2:1 (0:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Pátek 08.09.2017, 18:00 • Všesportovní stadion, Hradec Králové • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 7. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (20:15:52)

Hradec Králové porazil dnes svého soupeře z Vlašimi poměrem 2:1, když všechny góly padly v druhém poločase. Nejdřív se prosadil v 58.minutě střídající Hašek, jenže poté domácí dvěma góly výsledek otočili, nejprve v 67. minutě přesně zamířil Pázler a v 83. minutě vstřelil vítěznou branku Žondra. Domácí se posouvají na druhou příčku, Vlašim zůstává v neúplné tabulce šestá.

90+2

90+1
    Žlutou kartu dostává Adam Pajer (FC Hradec Králové).

90
    Žlutou kartu dostává David Skopec (FC Sellier & Bellot Vlašim).

88
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jan Pázler, přichází Adam Pajer.

83
    Hradec Králové právě vstřelil branku! LIBOR ŽONDRA jako střídající hráč střílí vedoucí branku svého týmu.

74
    Žlutou kartu dostává Pavel Vyhnal (FC Sellier & Bellot Vlašim).

67
    Hradec Králové právě vstřelil branku! JAN PÁZLER se opět prosazuje a střílí svůj devátý gól v sezóně.

65
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jan Mudra, přichází Libor Žondra.

58
    Vlašim právě vstřelila branku! První branku v utkání střílí nově příchozí FILIP HAŠEK!

57
    Ofsajdové postavení hostujícího Hadaščoka.

56
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Oskar Fotr, přichází Filip Hašek.

55
    Druhý rohový kop pro hosty v krátkém sledu.

54
    Domácí se konečně dostali dlouhodoběji k míči. Uvidíme, zda se alespoň dostanou k pokutovému území.

53
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, hosté dál pokračují v náporu.

52
    První rohový kop pro hostující Vlašim.

51
    Domácí Vlkanova dobře zapracoval v obraně, poté dostal míč do zázemí, hosté budou vhazovat.