Vyšehrad – Převýšov 4:1 (kon.) | Vltavín – Chrudim 1:2 (kon.) | Benešov – Litoměřicko 0:0 (4:5 po pen.)
Králův Dvůr – Ústí n/O 3:0 (kon.) | Dobrovice – Písek 1:2 (kon.) | Domažlice – Zápy 5:1 (kon.)
FK Králův Dvůr
3:0 (2:0)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Sobota 09.09.2017, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 5. kolo

Zápas nabídnul jen pramálo šancí. V prvním poločase jsme hned v prvních deseti minutách byli svědky ddvou branek. Od té doby si ale žádný tým nedokázal vypracovat gólovou šanci. Druhý poločas byl plný nepřesností a nabídnul nudnou podívanou.Tři minuty před koncem domácí zvýšili na 3:0 a rozhodli o vítězi utkání. (12:25:44)

90+2

90
    Blíží se konec utkání.
    86. KRAUS - 3:0

86
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!

MARTIN KRAUS střílí druhou branku v utkání. Z pravé strany se dostal k odraženému míči a překvapil brankáře střelou z úhlu. Domácí vedou již 3:0 a vítězi utkání je takřka rozhodnuto.

84
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Eliáš.

81
    Krček odkopává míč daleko od své branky.

80
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Břížďala, přichází Zelenka.

78
    Žlutou kartu dostává Jeníček (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

76
    Domácí vstřelili branku. Soldát pěkné obehrál brankáře a zakončil do prádzdné branky. Jeho oslavy ovšem překazil lajnovy rozhodčí, který zvedl praporek a signalizoval ofsajd. Bude se rozehrávat od branky hostů.