Kovo Praha – Most 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Sudoměřice 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Kert Park Praha 1:4 (kon.)
Letohrad – Rakovník 3:2 (1:0 po s.s.)
Elba DDM Ústí nad Labem
1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
HC Kert Park Praha
Sobota 30.09.2017, 16:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga • 5. kolo

Konec zápasu. (17:43:02)

44:52
    Kert Park právě vstřelil branku!

Miloslav Kváš úmyslně posunul prázdnou branku při šanci Kert Parku. Rozhodčí se po poradě rozhodly branku uznat jako technickou. Branka byla připsána TOMÁŠI WRÓBELOVI. Bez asistence.

44:44
    Elba bez gólmana.

43:48
    Elba má jedinečnou šanci stáhnout gólové manko, do pokusu Růžičky se obětavě položil Martin Kruček.

43:35
    Domácí si berou oddechový čas.

43:15
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Šperl – 2 min., hákování).

42:26
    Hra se přiostřuje, uvidíme jak na to zareagují rozhodčí.

41:41
    Kert vyhazuje na zakázané uvolnění, vhazuje se před Miklem.

40:02
    Hra se odehrává ve středním pásmu a oba týmy se po zmocnění balónku snaží dostat do útočného pásma a to neúspěšně.

37:26
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Ústí odpovídá i v oslabení! Nádherný průnik obranou předvedl LUKÁŠ SOUKUP, který snižuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Štěpánek.

37:11

Kert vede o tři branky! Tu přidává MARTIN PALA. Asistence: Fejfar, Kruček Martin.

36:57
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Poulíček – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

35:47
    Zvonek opět v šanci. Nyní si ho nepohlídal ústecký Růžička a tak mohl zvýšit skóre už na 3:0, v poslední chvíli mu, ale míček přeskočil přes čepel a skončil v rohu.

34:17
    Elba se nemůže dostat z obranného pásma a Kert zatím jen kombinuje a snaží si vytvořit nějakou šanci.

33:23
    Po buly se ke střele dostal ústecký Bím, střela proletěla mezi několika hráči a zamířila mimo hřiště.

32:34
    Zvonek proběhl mezi obránci Elby a zkusil zakončit mezi nohy Brhela, neuspěl.

31:26
    Kert už se opět usadil v útočném pásmu.

30:01

Ke konci druhé třetiny už branky padly. Jako první se za Kert prosadil Michal Kovář a za minutu a čtyři vteřiny ho napodobil Dalimil Zvonek. Třetí třetina začne přibližně v 17:10.

Martin Stupka

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 38. Soukup (Štěpánek) – 28. Kovář (Kruček Jiří, Šperl), 29. Zvonek (Pala, Fejfar), 38. Pala (Fejfar, Kruček Martin), 45. Wróbel

Elba DDM Ústí nad Labem: Brhel (Banda) – Bakalár, Bím, Červinka, Eitler, Javůrek, Jirava, Kváš, Pilař, Poulíček, Růžička, Smolík, Soukup, Štěpánek, Uhlíř, Vacek, Rop.
    HC Kert Park Praha: Mikl (Varga) – Blažko, Bureš, Dejneka, Nýdl, Poláček, Šperl, Fejfar, Javorka, J. Kruček, M. Kruček, Kovář, Pala, Postulka, Danko, Wróbel, Zvonek.

Rozhodčí: MARTIS Štěpán, LACZKO Michal