Boca Chotěboř – Wizards Praha 4:2 (kon.) | HERD Hradiště – Kladno 3:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Interobal Plzeň B 4:1 (kon.)
FC Malibu Mladá Boleslav
4:1 (1:1)
SK Interobal Plzeň B
Sobota 30.09.2017, 20:30 • Sportovní hala Mladá Boleslav • 2. Futsal liga západ • 1. kolo

Třígólový kolaps hostů rozhodl ó tom, že vyhrála Mladá Boleslav. Plzeň pět minut před koncem zkusila hru bez brankáře, ale na stavu 4:1 se nic nezměnilo. (21:59:43)

39:57
    Rána přes celé hřiště od Boleslavi nepřinesla změnu nepřinesla.

39:15
    Gólman hostí zachraňoval situaci a nabídl pěknou šanci na křídlo, odkud míč šel na nikoho.

38:43
    Tentýž hráč mířil nyní pod břevno. Gólman připraven.

38:00
    Plzeň pokračuje v tlaku s gólmanem v poli.

36:44
    Brankář hostů v útoku a připravil pěknou šanci pro Künstnera, jehož ale dobře hlídala boleslavská obrana.

36:20
    Domácí šli do brejku, který soupeři hasili až faulem.

36:05
    A takhle to bude dokola...

35:35
    A přišli o míč,takže se vrací mezi tři tyče.

35:09
    Hosté hrají bez gólmana!

34:46
    Po předchozí divočině se hra zklidnila a zpomalila.

32:43
    Oddechový čas pro hosty.

32:43
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Pro hosty studená sprcha. STANISLAV PITLOUN svou střelou navyšuje vedení už na rozdíl tří branek během minuty!

32:25
    A JIŘI KATEŘIŇÁK.

32:09
    JIŘÍ KATEŘIŇÁK vrací domácím vedení.

31:24
    Štverákovu bombu gólman zlikvidoval. Předcházela tomu stret, kdy jeden z plzeňských hráčů po kolizi upadl a sudí odmítnul toto písknout.

30:38
    Like nevyužil chyby domácích a poloodkrytou bránu netrefuje.

28:57
    Průnik Štveráka zhatil obranným zákrokem jeden z domácích.

Lukáš Chuchválek

Hledáme zpravodaje pro tým FC Malibu Mladá Boleslav. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým SK Interobal Plzeň B. Více informací zde.

Branky: 4. Lukáč (Kateřiňák), 33. Kateřiňák (Volf), 33. Kateřiňák, 33. Pitloun (Kateřiňák) – 12. Buchta (Štverák)

Karty:   13. Kateřiňák (MBL) – 18. Buchta (IPB)

FC Malibu Mladá Boleslav: Pytloun (Roudnický) – Volf, Maňas, Pitloun, Šimáček, Kohnhäuser, Maryško, Král, Čermák, Lukáč, Kateřiňák
    SK Interobal Plzeň B: Klečka (Lecjaks) – Štverák, Rozboud, Buchta, Marianus, Like, Dobiáš, Künstner, Hudáček, Zajíček

Rozhodčí: T. Vaněk, Vrtal