Troyes – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Angers – Lyon 3:3 (kon.) | Nice – Marseille 2:4 (kon.)
ESTAC Troyes
2:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 01.10.2017, 15:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:09:59)

Dnešní utkání končí vítězstvím domácího Troyes, které potvrdilo výhru z posledního kola, kdy uspělo v Métách. Pro ASSE je dnešní výsledek velkým zklamáním, zvlášť proto, že favorizovaní hosté hráli docela dlouho proti oslabenému soupeři. Nicméně hosté se dnes vzmohli pouze na vyrovnání, které ale neudrželi, když o třech bodech rozhodl druhým gólem domácích Khaoui.

90+3

90+1
    Adama Niane (Troyes) se ani neraduje z gólu, ten totiž vstřelil z jasného ofsajdového postavení.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí jsou blízko velmi cenným třem bodům.

89
    Žlutou kartu dostává Adama Niane (ESTAC Troyes).

88
    Aktivita ASSE končí odpískaným útočným faulem, odkop od branky Troyes.

87
    Volný kop pro ASSE, je to ze vzdálenosti necelých třiceti metrů od branky ESTAC.

86
    Žlutou kartu dostává François Bellugou (ESTAC Troyes).

85
    Samuel Grandsir (Troyes) je již na nohou, domácí mohou rozehrát.
    84. Červená karta

84
    Po skluzu na pronikajícího Grandsira dostává Hernani, střelec jediného gólu ASSE, rovnou červenou kartu a je tak druhým dnešním vyloučeným hráčem, poměr sil na hřišti se tak vyrovnává.

83
    Ani tento rohový kop nic nezměnil na tom, že domácí stále vedou 2:1, ale hosté jsou zpět na útočné polovině.

82
    Hosté mohou dál živit naději na vyrovnání, nyní mají k dispozici rohový kop z pravé strany.

81
    Diváci znovu pískají, převaha ASSE je zřetelná, domácí ale i nadále hájí těsné vedení.

80
    Posledních deset minut před námi, hraje se ve středu hřiště, domácí nakopávají míč dopředu, ale tam zapracovali obránci ASSE.

78
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Saif-Eddine Khaoui, přichází Aloïs Confais.

77
    Žlutou kartu dostává Rémy Cabella (AS Saint-Étienne).

74
    Žlutou kartu dostává Tristan Dingomé (ESTAC Troyes).

Martin Dvořák

Branky: 41. Pelé (Grandsir), 57. Khaoui – 53. Hernani (Cabella)

Karty:   74. Dingomé (TRY), 86. Bellugou (TRY), 89. Niane (TRY) – 77. Cabella (SET)   34. Azamoum (TRY) – 84. Hernani (SET)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:11. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 5:13.
    ESTAC Troyes: Samassa – Cordoval, Giraudon, Hérelle, Ch. Traoré – Azamoum, Dingomé – Khaoui (78. Confais), Pelé (68. Niane), Grandsir – Suk Hjun-Čun (39. Bellugou).
    Náhradníci: Zelazny – Vizcarrondo, Bellugou, Ben Saada, Tinhan, Niane, Confais.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Théophile-Catherine, Perrin (69. Diony), Pierre-Gabriel – Pajot, Dioussé (61. Hamouma) – Hernani, Cabella, Monnet-Paquet (46. Söderlund) – Bamba.
    Náhradníci: Moulin – Rocha Santos, Lacroix, Diony, M'Bengue, Hamouma, Söderlund.

Rozhodčí: Rainville – Henninot, Denis