Olympik Mělník B – FTZS Liberec 1:6 (kon.) | Rapid Ústí n/L – Jerigo Plzeň 5:4 (kon.)
FC Rapid Ústí nad Labem
5:4 (3:2)
FC Jerigo 1994 Plzeň
Neděle 01.10.2017, 20:00 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • 2. Futsal liga západ • 1. kolo

Nováček Rapid v poslední minutě rozhodl o svém vítězství nad plzeňským Jerigem. Ústí nad Labem získalo na úvod sezóny tři důležité body, které se jistě budou počítat. Svěřenci Jiřího Pechra po bojovném výkonu odjíždějí ze severu Čech s prázdnou. Jan Šebek zaznamenal v dnešním utkání bilanci 3+1.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 5:5.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:41:10)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem):
    "Po vyrovnané první půli, ve které jsme měli dvoubrankový náskok, jsme místo navýšení vedení na 4:1, inkasovali na 3:2 a mohlo být ještě hůř. Ve druhém poločase se nám nepodařilo odskočit na rozdíl dvou branek, soupeř pokaždé dotáhl stav do vyrovnání. Myslím, že jsme měli šance na dva zápasy a musíme zapracovat na klidu v koncovce, protože nás to málem stálo body. Děkuji fanouškům za parádní atmosféru."

Jiří Pechr (Jerigo 1994 Plzeň): "Zápas se zlomil s využitou power-play soupeře. Byli jsme málo produktivní. Rapid má kvalitu, kterou jsme mysleli, že má. Tým táhl David Filinger podpořený myšlenkou Martina Dlouhého."

39:55
    Hráči Jeriga nešťastně kopli míč do autu, rozehrávka pro Rapid.

39:53
    Pátý akumulovaný faul domácích.

39:34
    Jan Šebek nahradí Miloslava Šoltyse, hosté risknou power-play!

39:34
    Matěj Čapek (RUL) vyfasoval žlutou kartu od Jiřího Šmida.

39:34
    Rapid právě vstřelil branku!
    Tomáš Jelínek zahlédl u pravé tyče volného MARTINA GAJDOŠE, který uklidil míč za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Jelínek.

39:17
    David Filinger vytěžil pouze roh.

38:36
    Odražený balón se dostal na nohu Martina Gajdoše, který zamířil vysoko nad.

37:48
    Martin Gajdoš po pohledné přihrávce Martina Dlouhého z dobré střelecké pozice minul.

37:04
    Tomáš Jelínek pálil do boční sítě.

36:21
    Skákající míč po střele Martina Gajdoše nedokázal zblízka Tomáš Jelínek hlavičkou usměrnit mezi tyče!

35:33
    Rapid opět v power-play s Davidem Filingerem.

35:20
    Oddechový čas pro hosty.

34:54
    Jan Šebek při rozehrávce domácími takticky faulován. Tomáš Votava zpět mezi tyčemi.

34:13
    Pátý akumulovaný faul hostů.

33:47
    Domácí riskují power-play!

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 8. Dlouhý (Jelínek), 9. Gajdoš (Filinger), 11. Vobořil (Dlouhý), 29. Filinger, 40. Gajdoš (Jelínek) – 3. Šebek (Malý), 19. Šebek, 28. Šebek, 30. Bendl (Šebek)

Karty:   5. Jelínek (RUL), 40. Čapek (RUL) – 32. Šebek (JPL), 34. Bendl (JPL)

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava (Mrázek) – Filinger, Čapek, Klier, Vobořil, Sloup – M. Dlouhý, Gajdoš – Virt, V. Sedláček – Jelínek. Hrající trenér: Martin Dlouhý.
    FC Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys – Malý, Vohrna, Kanát – Šebek, Bendl – Pleier. Trenér: Jiří Pechr.

Rozhodčí: Šmid, Plzák; delegát: Švagr