Přerov – Třinec 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 11:4 (kon.) | Kometa Brno – Žďár n/S 2:1 (kon.)
Pardubice – Jihlava 2:4 (kon.) | Letňany – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 2:6 (kon.)
Vsetín – Vítkovice 1:5 (kon.) | Ústí n/L – PZ Kladno 3:2 (po pr.) | Poruba – Warriors Brno 4:3 (kon.)
Havířov – Technika Brno 3:1 (kon.) | Zlín – HK MD Šumperk 2:1 (po pr.) | Slavia – Třemošná 0:3 (kon.)
K. Vary – Sparta 2:5 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 4:5 (0:3 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
PZ Kladno
Sobota 07.10.2017, 13:15 • Zimní stadion Ústí nad Labem • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 7. kolo

Skončilo nám dramaticke Utkání 7.Kola Mezi Slovan Ústí nad Labem a PZ Kladno ve kterém nejdříve Rozhodčí neuznal gól na 2:1 Domácí,poté se Pézetka ujala v 52 minutě 2:1,ale v čase 59:59 vyrovnal v power play Jakub Tot. A v prodloužení dokonal obrat v 65 minutě David Gašpar v Přesilovce 3:2. (19:24:11)

64:27
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je GAŠPAR. Asistence: Polata.

60:01

60:00

59:59
    Autorem branky je TOT. Asistence: Gašpar.

51:09
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je HURTA.

40:01

40:00

31:06
    Autorem branky je GAŠPAR. Asistence: Tot.

20:01

20:00

16:09
    Autorem branky je ADAM. Asistence: Pulda a Vimmer.

00:01

Poslední vzájemné zapásy v přípravě

PZ Kladno – Ústí n.L. 4:5
    Ústí n.L. – PZ Kladno 6:1

V této sezóně tedy Ústecký Slovan vyhrál zatím oba odehrané zápasy, jak dopadne dnešní zápas se dozvíme za malou chvilku.

Vzájemné zápasy v sezóně 2016/2017

Ústí n.L. – PZ Kladno 2:3pp
    PZ Kladno – Ústí n.L. 3:8
    Ústí n.L. – PZ Kladno 2:5
    PZ Kladno – Ústí n.L. 8:0
    Ústí n.L. – PZ Kladno 3:5

Kladenská Pézetka v minulé sezóňe vyhrála ze šesti utkání čtyři, takže je na tom o poznání lépe z minulé sezóony.

PZ Kladno v minulém kole prohrálo doma s HC Energie Karlovy Vary – 0:6.

Ústecký Slovan v posledním zápase prohrál doma v dohrávce 4. kola v severočeském derby s týmem Piráti Chomutov – 1:7.

Hezký den vám přeji z Ústí nad Labem, kde se odehraje 7. Kolo Eliod Extraligy Mladšího dorostu mezi Slovan Ústí nad Labem a Pracovními Zálohy Kladno, jak utkání dopadne se dozvíme za chvíli.

Jakub Šlechta

Branky a nahrávky: 32. Gašpar (Tot), 60. Tot (Gašpar), 65. Gašpar (Polata) – 17. Adam (Pulda, Vimmer), 52. Hurta

HC Slovan Ústí nad Labem: Mazourek – Kylíšek, Vlach, Jarábek, Polata, Klobouček, Koštoval, Haspra T. – Weis, Gašpar, Tot – Pavlíček, Kaše, Hampl – Konopásek,Šrámek-Čermák. Trenéři: Jan Čaloun, Vladimír Machulda.
    PZ Kladno: Burda(Pulec)-Vyhnal,Strnad,Brejcha,Vinš,Horák,Hříbal-Šťastný,Darsa,Štrombach-Votoupal,Karmazin,Hurta-Adam,Pulda,Vimmer-Rejna.Trenéři: Pavel Křepelka,Miloš Melančin.

Rozhodčí: Folk – Kurtin, Beneš P.