Tampa – Pittsburgh 7:1 (kon.) | Boston – Buffalo 4:5 (po pr.) | Columbus – Los Angeles 4:6 (kon.)
NY Islanders – San Jose 5:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 6:3 (kon.) | Washington – Florida 1:4 (kon.)
Dallas – Carolina 4:3 (kon.) | Arizona – Chicago 2:4 (kon.) | Calgary – Minnesota 2:4 (kon.)
Vegas – St. Louis 3:2 (po pr.)
Dallas Stars
4:3 (2:0, 2:1, 0:2)
Carolina Hurricanes
Neděle 22.10.2017, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:48:04)

Využití: 0:0

Carolina udělala z utkání ve třetí třetině ještě jedno velké drama, protože Skinner navázal na svou branku ze závěru druhé třetiny a prosadil se i v té třetí. Následně se Canes trefili ještě jednou, když se trefil Staal a rázem byl náskok Dallasu jen jednobrankový.

Hurricanes se sice ještě v závěru snažili vyrovnat, ale jejich snaha už žádnou další branku nepřinesla, a tak se hokejisté Dallasu Stars nakonec radují z těsné výhry 4:3.

59:54
    Seguin opět jen poslal puk do středního pásma a tohle už zřejmě domácí zvládnou.

59:39
    Benn poslal puk do středního pásma.

59:26
    Kotouč je za bránou Dallasu, kde se o něj svádí tuhý boj.

59:12
    Hanzal je zpět ve hře a domácí hokejisté jsou kompletní.

58:59
    Dallasu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

58:51
    Canes si berou svůj oddechový čas.

58:51
    Faulkova střela končí někde ve výstroji domácího brankáře.

58:29
    McGinnova střela z pravé strany letěla hodně mimo bránu Dallasu.

57:59
    Teravainen neudržel puk v útočné třetině, a tak jí Canes musejí vyklidit.

57:38
    Kotouč je po vyhození Klingberga opět za bránou Darlinga.

57:18
    Seguinovi se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

57:11
    Martin Hanzal (DAL) je vyloučen na dvě minuty za sekání, a tak to budou hodně horké chvilky pro domácí hráče.

56:56
    Darling míří na svou střídačku!

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 8. Ja. Benn (Radulov, Johns), 19. Pitlick (Faksa, Hamhuis), 26. Seguin (Janmark, Lindell), 28. Pitlick (Roussel, Faksa) – 40. Skinner (B. McGinn), 46. Skinner (Hanifin, B. McGinn), 56. J. Staal (Aho, E. Lindholm)

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – J. Klingberg, Methot, Lindell, Honka, Hamhuis, Johns – Ja. Benn, Seguin, Radulov – D. Shore, Janmark, Spezza – Elie, Hanzal, B. Ritchie – Roussel, Faksa, Pitlick.
    Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Slavin, Pesce, Faulk, Hanifin, H. Fleury, T. van Riemsdyk – T. Teräväinen, J. Staal, Williams – Aho, V. Rask, E. Lindholm – Skinner, D. Ryan, B. McGinn – Nordström, Krüger, Kuokkanen.