Chabarovsk – Nižněkamsk 5:4 (po pr.) | Vladivostok – Kazaň 0:2 (kon.) | Čeljabinsk – Toljatti 3:2 (kon.)
Čerepovec – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Riga – Minsk 1:2 (po pr.)
Severstal Čerepovec
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Neděle 29.10.2017, 15:00 • Ice Palace • KHL

Ode mě je to vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších onlajnů z KHL napočtenou! (17:25:22)

Čas strávený v útočném pásmu: 16:36 – 11:29

Je konec! Hokejisté Novosibirsku vítězí na ledě Čerepovce těsně 2:1. Jejich vítězství se zrodilo v první třetině, ve které se prosadili dvakrát během 2 minut a 15 vteřin! Nejprve se prosadil Igor Levickij, poté pak Alexander Bergström. Domácí poté byli v závěrečné periodě jasně lepším týmem, podařilo se jim však vstřelit pouze jednu branku.

59:52
    Kotouč ale nyní míří do střední zóny.

59:43
    Domácí vyhrávají buly.

59:41
    Devatenáct vteřin do konce! Důležité vhazování po pravé ruce Alexeje Krasikova. Branka domácích samozřejmě prázdná.

59:41
    Oddechový čas pro domácí.

59:41
    Hráči Čerepovce si možná až moc přihrávají a dávají přednost. Nyní zkoušel štěstí od modré Kornějev, netrefil ale branku. Krasikov si pak následně sebral puk do lapačky.

59:03
    Hudáček startuje na střídačku, Severstal to tak zkusí v šesti!

58:38
    Střela Kudaka z levé strany zblokována.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:32
    O touš bojuje v rohu v obranném pásmu domácích hned několik hráčů.

57:14

56:50
    Jenže domácím se daří vyhodit. Do konce trestu Vovčenka již mnoho času nezbývá.

56:35
    Až nyní se Novosibirsk usazuje v útočné třetině.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 43. Bumagin (Jašin, Kagarlickij) – 14. Levickij (Zackrisson, Naumov), 16. Bergström (Sigarjov)

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Kornějev, Jevsejenkov, Verjovkin, V. Vasiljev, Masuhr, Višněvskij, Kudako, Chabarov – Kagarlickij (C), Jašin, Bumagin – Rybin (A), Trubačjov (A), Vovčenko – Stránský, Zemčenko, Mons – Monachov, Karlin, Ščerbina.
    HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Salák) – Jermakov, Demidov, D. Lukin, K. Alexejev (A), K. Vorobjov, Vereščagin, Naumov – Bergström, Zackrisson (A), Sigarjov – Koňkov (C), Osnovin, Enlund – Levickij, J. Bodrov, Sopin – Arťomov, Šarov, Pervušin.

Rozhodčí: Alexandr Sergejev, Anton Lavrentjev – Pavel Badyl, Dmitrij Šadrin

Diváci: 4 200