Montreal – NY Rangers 5:4 (kon.) | Florida – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | Tampa – Anaheim 1:4 (kon.)
Boston – Los Angeles 1:2 (po pr.) | New Jersey – Arizona 4:3 (kon.) | Toronto – Philadelphia 2:4 (kon.)
Nashville – NY Islanders 2:6 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 2:1 (kon.) | St. Louis – Columbus 4:1 (kon.)
Colorado – Chicago 6:3 (kon.) | Edmonton – Washington 2:5 (kon.) | Carolina – Anaheim 3:4 (0:1 po s.n.)
Edmonton Oilers
2:5 (2:1, 0:1, 0:3)
Washington Capitals
Neděle 29.10.2017, 03:10 • Rogers Place, Edmonton • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Rogers Place v Edmontonu sledovalo 18 347 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (05:48:53)

Washington Capitals – 31 (12; 12; 7)

Dnešní utkání je tedy u konce a vítězství slaví hostující Washington. Domácí sice do zápasu nevstoupili špatně, když v 18. minutě vedli 2:0, avšak Smith-Pelly za Washington snížil ještě do první přestávky a pak už se trefovali jen hosté. Ve druhé třetině vyrovnal Lars Eller, nicméně na další branku se čekalo do poslední periody. V té se dvakrát prosadil Kuzněcov, Bealge zakončil do prázdné brány a Caps tedy za výhru 5:2 berou dva body.

59:41 Jay BEAGLE - 2:5

59:41
    Washington právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Eller se po návratu z trestné lavice zapojil do obrany a rychle získal kotouč. Jeho vyhození sice ve středním pásmu zastavil Jokinen, avšak volného puku se ujal JAY BEAGLE a ten touš v pohodě poslal do prázdné brány. Asistence: Lars Eller.

59:22

59:17
    Oddechový čas pro domácí.

59:02
    A znovu je puk mimo obranné pásmo Caps. Vyloučený Eller se navíc za chvíli vrátí na led.

58:38
    Do konce utkání už moc času nezbývá a hosté puk posouvají mezi modré čáry.

57:59
    Vyhozený kotouč nyní mířil do odkryté brány Edmontonu, nicméně dělo se tak velmi pomalu a Klefbom puk na hranici brankoviště dostihl.

57:22
    Domácí během komerční přestávky odvolali brankáře. Přesilová hra 6 na 4!

57:22
    Potřetí jde na trestnou lavici Lars Eller (WSH). Tentokrát se provinil držením protihráče.

57:03
    Pro domácí mohlo být ještě hůře. Kuzněcov si najel z druhé vlny a svižnou střelou trefil tyč!
    55:56 Jevgenij KUZNĚCOV - 2:4

55:56
    Troufnu si říct, že je hotovo. JEVGENIJ KUZNĚCOV se dostal ke kotouči u modré čáry a po rychlém návratu do útočného pásma si to namířil přímo k Talbotovi. Vypadalo to na objetí brány a zakončení u vzdálenější tyče, avšak Kuzněcov udělal rychlý manévr a puk následně u první tyče propasíroval za brankovou čáru. Bez asistence.

55:43
    Opět je kotouč až za Talbotem. Tentokrát sice v moci domácích obránců, ale to nic nemění na tom, že Edmonton spíše potřebuje útočit.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 13. Maroon (McDavid, Draisaitl), 18. A. Larsson (Nugent-Hopkins, Lucic) – 20. Smith-Pelly (Carlson, Ovečkin), 31. Eller (Bowey, Ovečkin), 41. Kuzněcov (Ovečkin, Bowey), 56. Kuzněcov, 60. Beagle (Eller)

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Klefbom, A. Larsson (A), Nurse, Gryba, Russell, Benning – Maroon, McDavid (C), Draisaitl – Lucic (A), Nugent-Hopkins, R. Strome – Caggiula, Letestu, Kassian – J. Jokinen, Khaira, Slepyšev.
    Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Djoos, Carlson, Orpik (A), Bowey, Orlov, Chorney – Ovečkin (C), Kuzněcov, Smith-Pelly – J. Vrána, Bäckström (A), Oshie – Stephenson, Eller, T. Wilson – Peluso, Beagle, Chiasson.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Jean Hebert – Shandor Alphonso, Brandon Gawryletz

Diváci: 18 347