Olympiakos – Barcelona 0:0 (kon.) | Sporting – Juventus 1:1 (kon.) | AS Řím – Chelsea 3:0 (kon.)
Atlético – Karabach 1:1 (kon.) | Celtic – Bayern 1:2 (kon.) | PSG – Anderlecht 5:0 (kon.)
Manchester Utd. – Benfica 2:0 (kon.) | Basilej – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Atlético Madrid
1:1 (0:1)
FK Karabach
Úterý 31.10.2017, 20:45 • Estadio Metropolitano, Madrid • Liga mistrů • Skupina C

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (22:42:58)

Je dobojováno. Atlético ani na druhý pokus nedokázalo Karabach porazit, po bezbrankové plichtě na ázerbájdžánské půdě svěřenci Diega Simeoneho hráli s agdamským celkem 1:1. V první půli byli hosté dokonce mírně lepší a po střele Španěla Míchela zaslouženě vedli. V poločase druhém bylo Atlético zcela dominantní, dokázalo ale proměnit jen jednu ze svých mnoha šancí, a Simeoneho parta si tak v konkurenci Chelsea a AS Řím pořádně zkomplikovalo situaci v boji o postup.

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 11:0. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:13.

90+6
    90+5. Gaitán měl na kopačce rozhodnutí!

90+5
    Nico Gaitán mohl (a měl) rozhodnout, jeho ránu z nějakých dvanácti metrů ale Ibrahim Šehić hrdinsky vyrazil!

90+4
    Někteří diváci už opouštějí své sedačky, Diego Simeone ale minutu před koncem nastavení bouřlivě popohání své svěřence kupředu.

90+3
    Fotbalisté Karabachu Agdam jsou do jednoho srovnáni ve vlastním pokutovém území a zuby-nehty drží nerozhodný stav.

90+2
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Míchel, přichází Afran Ismajilov.

90+1
    Po sérii odrazů se kulatý nesmysl odrazil do zámezí od domácího Juanfrana, Ibrahim Šehić tak bude mít k dispozici odkop od své branky.

90
    Už známe také délku nastavení, které bude hned pětiminutové!

89
    Juanfran našel povedeným centrem z pravé strany v šestnáctce stopera Godína, uruguayský reprezentant ale poté hlavičkoval přímo do Šehićovy náruče...

88
    Ani domácí navíc nedohrají zápas v plném počtu, Stefan Savić naprosto zbytečným šlapákem srovnal se zemí Garajeva a po druhé žluté kartě jde předčasně pod sprchu!

86
    Gabi si vyměnil míč s Filipem Luísem a poté přenesl hru na Juanfrana. Domácím nelze upřít snaha, do zakončení se ale v klíčové fázi zápasu Atlético ne a ne dostat.

85
    Gara Garajev připravil Juanfrana o míč ještě před půlící čárou a fotbalisté Karabachu se poté uchýlili ke kombinaci na polovině hřiště.

83
    Tlak Atlética teď poněkud ustal, hosté z Agdamu jsou s každou odehranou minutou blíže a blíže k zisku cenného bodu.

82
    Domácí kapitán Gabi napřáhl ke střele z dobrých dvaadvaceti metrů, Ibrahim Šehić ale jeho polovysokou ránu reflexivně vyrazil!

81
    Gaitánův značně přetažený centr z levé strany ještě zachránil na hrací ploše Ángel Correa a navíc se mu podařilo vytěžit z ničeho autové vhazování.

79
    Simeoneho parta vybojovala další roh, po němž se k hlavičce dostal veterán Fernando Torres, jeho nepříliš prudké zakončení si ale Šehić snadno pohlídal.