Sev. Irsko – Švýcarsko 0:1 (kon.) | Chorvatsko – Řecko 4:1 (kon.)
Severní Irsko
0:1 (0:0)
Švýcarsko
Čtvrtek 09.11.2017, 20:45 • Windsor Park, Belfast • Kvalifikace MS (Evropa) • Baráž

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:46:47)

Druhé utkání baráže se bude hrát ve Švýcarsku 12. 11. od 18:00.

Ofsajdy: 0:3

Je konec. Švýcarsko nakonec vstřelilo gól a vyhrálo 1:0.
    První poločas nám nic zajímavého nepřinesl a výsledek je tak bezbrankový. Oba dva týmy nechtějí v prvním zápase udělat nějakou chybu a inkasovat, což se potvrzuje na kvalitě hry, která není příliš atraktivní. Největší šanci měl v 18. minutě Haris Seferović, který dostal nádherný pás za obranu, ale jeho následná střela z voleje neměla razanci a Michael McGovern, i když se musel pořádně natáhnout tak míč zkrotil.
    Ve druhém poločase se už zkraje málem prosadil Shaqiri, ale jeho technická rána šla pár centimetrů vedle levé šibenice. V 57. minutě ovšem Shaqiri nastřelil ruku C. Evansovi a rozhodčí odpískal penaltu, kterou v klidu proměnil Ricardo Rodríguez, když poslal míč do opačné strany, než kde šel domácí brankář. V 73. minutě měl Brunt přímý kop, ale ten zamířil vedle levé tyče. Konec zápasu už si Švýcaři pohlídali a odvezli si výhru 1:0.

90+5
    Stephan Lichtsteiner se ocitl v ofsajdu.

90+4
    Embolo vybojoval míč na půli domácích a to je pro Severní Irsko v dnešním zápase pravděpodobně konečná.

90+3
    Hodně nepřesná přihrávka domácích a následně si na zemi nechal protáhnout nohu Stephan Lichtsteiner, což se zjevně nelíbilo domácím hráčům.

90+2
    Ovšem s centrem z něj si hosté poradili a následně McGovern poslal míč zpět na půli hostů.

90+2
    Xhaka nyní zfauloval domácího hráče a Severní Irsko bude mít volný kop na půli soupeře.

90+1
    Jamie Ward ztratil míč na levé straně a Lichtsteiner vhodí míč do hry z autu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Irové se málem dostali ke střele v pokutovém území, ale nakonec bránu Sommera neohrozili.

89
    Akanji čistým zákrokem poslal míč do zámezí. Po následném autu se ale domácí dopustili faulu.