Finsko – Estonsko 3:0 (kon.) | Rumunsko – Turecko 2:0 (kon.) | Írán – Panama 2:1 (kon.)
Lucembursko – Maďarsko 2:1 (kon.) | Skotsko – Nizozemsko 0:1 (kon.)
Írán
2:1 (2:1)
Panama
Čtvrtek 09.11.2017, 19:30 • UPC Arena, Graz • Mezinárodní přípravné zápasy

Sledovali jsme mezistátní přátelský zápas mezi dvěma reprezentacemi, co se za pár měsíců představí na MS. Nakonec se z vítězství dnes radoval po brankách Dejagaha a Ghoddose Írán. Torres z penalty na konci první půle pouze korigoval. Druhý poločas už moc fotbalové krásy nenabídl. Ode mě je to pro dnešek vše a těším se na Vás příště. (21:24:20)

90+2

90+1
    Brankář Beiranvand odkopl míč daleko za půlku, obránci Panamy si pro něj musí doběhnout. Zřejmě nastane jedna z posledních příležitostí k vyrovnání.

90
    Nastavovat se budou 2 minuty.

89
    Zdá se, že Írán zatím celou situaci dobře zvládá. Panama je zatím bezzubá.

88
    Jahanbakhsh fauloval a rozehrávat budou hráči Panamy.

87
    Početná skupinka fanoušků Íránu je s přibývajícími minutami stále víc slyšet.

85
    Naopak útočí hráči v bílých dresech a teď také vybojovali aut blízko k brance Panamy.

83
    Panama se stále nemůže dostat v závěrečných minutách do nějakého souvislého tlaku.

81
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Avila, přichází Stephens.

80
    Při další útočné snaze Íránu byl opět odmáván ofsajd.

78
    Střídání v týmu Írán: ze hřiště odchází Ghoddos, přichází Amiri.

76
    Ansarifard si krásně navedl míč až do vápna a v rozhodující chvíli se ještě rozhodl odcentrovat. Díky výborné práci panamských obránců bylo nakonec nebezpečí zažehnáno.

74
    S bolestivou grimasou zůstal ležet na trávníku levý obránce Íránu Aghaei. Právě je ošetřován lékaři.

73
    Escobarovu dělovku zablokovala zeď a následovat bude rohový kop.

72
    Diaz byl nedovoleně zastaven asi 23 metrů před bránou Beiranvanda. Uvidíme přímý kop z velice zajímavé pozice.