Finsko – Estonsko 3:0 (kon.) | Rumunsko – Turecko 2:0 (kon.) | Írán – Panama 2:1 (kon.)
Lucembursko – Maďarsko 2:1 (kon.) | Skotsko – Nizozemsko 0:1 (kon.)
Skotsko
0:1 (0:1)
Nizozemsko
Čtvrtek 09.11.2017, 20:45 • Pittodrie Stadium (Aberdeen) • Mezinárodní přípravné zápasy

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (22:40:07)

Sledovali jsme velice zajímavé utkání mezi Skotskem a Nizozemskem, které sice končí výsledkem 0:1, ale jistě jsme se nenudili. Utkání rozhodl v 41. minutě Memphis Depay, který potvrzuje dobrou formu z Lyonu. Skotsko mělo v druhém poločase minimálně čtyři tutovky, jenže dnes vůbec neměli střelecké štěstí a především proti nim stál výborný brankář Cillessen.

90+3

90+2
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť míč proletěl skoro celým pokutovým územím.

90+1
    Rozhodčí Buquet se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Rohový kop pro domácí Skotsko.

89
    Nepřesná přihrávka Blinda končí za brankovou čarou. Domácí brankář Gordon bleskurychle rozehrává.

88
    I Cummings se ihned dostal k zakončení z hranice vápna, jenže brankář Nizozemí je dnes nepřekonatelný.

87
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází McGregor, přichází Cummings.

86
    Centr Depaye do pokutového území nic nepřinesl, protože zde neměl žádné své spoluhráče.

85
    Další úspěšný zákrok Jespera Cillessena poté, co lapil centrovaný míč do pokutového území na volného Phillipse.

84
    Domácí uzmuli míč a snaží se podobnou kombinací vstřelit vyrovnávající branku.

83
    Stále ta stejná písnička. Hosté si přihrávají míč ze strany na stranu bez žádného většího efektu.

82
    Memphis Depay se po dlouhé době odhodlal ke střele, jenže Mulgrew skvěle blokuje. Hra v posledních okamžicích hodně opadla.

81
    Skotsko se pokouší o napadání, nicméně Nizozemí si dál bez problémů přihrává.

80
    Oranjes opět pomalu kombinují a zatím jim tato situace skvěle vyhovuje.

79
    Skotsko bude zahrávat rohový kop po menší chybě Nathana Akého, který tento rok přestoupil z Chelsea do Bournemounthu.