Karabach – Chelsea 0:4 (kon.) | CSKA Moskva – Benfica 2:0 (kon.) | Sporting – Olympiakos 3:1 (kon.)
Juventus – Barcelona 0:0 (kon.) | Atlético – AS Řím 2:0 (kon.) | PSG – Celtic 7:1 (kon.)
Anderlecht – Bayern 1:2 (kon.) | Basilej – Manchester Utd. 1:0 (kon.)
FK Karabach
0:4 (0:2)
Chelsea FC
Středa 22.11.2017, 18:00 • Tofig Bahramov Stadium, Baku • Liga mistrů • Skupina C

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji příjemný zbytek dnešního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou. Loučí se s vámi Daniel Kinc. (19:57:26)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 1:10. Střely mimo: 2:5. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 5:12.

Utkání je u konce! Chelsea potvrdil roli papírového favoritovi, na půdě Karabachu zvítězila jasně 4:0 a zajistila si postup do jarní vyřazovací fáze letošního ročníku Ligy mistrů!

Ve druhé půli, do níž vstupovali Blues s dvoubrankovým náskokem a také dlouhou přesilovkou, měli svěřenci Antonia Conteho několik šancí, ty však skončily buď nepřesnou ranou, nebo skvělým zákrokem domácího brankáře Šehiče. Nakonec se Londýňané dočkali až v 73. minuty, kdy po faulu na Williana proměnil nařízenou penaltu Cesc Fabregas. V samotném závěru se pak druhou brankou duelu blýskl také Brazilec Willian, jenž po individuální akci a přesné ráně z hranice vápna k tyči uzavřel výsledek duelu na konečných 4:0.

90+3

90+3
    Morata za obranou v ofsajdu a to je to úplně to poslední, co diváci na stadiónu v Baku dnes uvidí.

90+2
    Míč je na obranné polovině Blues u obranného tria, hosté už se nikam neženou a zde také nejspíš duel dokončí.

90+1
    Ibrahim Šehić se musel mít ještě jednou na pozoru, a to když z hranice vápna prudce k tyči vypálil osamocený Fabregas, nicméně brankář domácích proti jeho ráně vytáhl parádní zákrok a balón vyrazil!

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec druhého poločasu a přesně tolik minut zbývá k Chelsea ke třetí výhře v letošní skupinové fázi Ligy mistrů!

88
    Naopak pomyslný pátý hřebíček do rakve mohl zatlouct Morata, ten si po akci z levé strany položil obránce zasekávačkou již ve vápně, následně ho ale míč neposlechl a utekl mu od kopačky.

87
    Nyní jsou to po delší době opět domácí, kdo se vydal dopředu, nicméně už jim příliš mnoho sil nezbývá, a tak to vypadá, že se dnes branky nedočkají.

86
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Dino Ndlovu, přichází Dani Quintana.
    85. WILLIAN - 0:4

85
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Tak ještě jedna branka hostů. Pedro míč předložil ve zcela nenápadné akci do běhu WILLIANOVI a ten celou situaci pojal stylem „Udělej si nám“! Míč si pohodlně navedl kolem beka rychlými kroky doprava, pravačkou vyslal následně nechytatelnou technickou ránu a Šehič plachtil vzduchem ke své vzdálenější tyči marně – 0:4!

84
    Morata chtěl ve vápně sklepnout míč pro Azpilicuetu, ale obránce Garajev skvěle jeho pobídku přečetl. Balón ale následně trochu zbrkle odkopl.

83
    Antonio Rüdiger opět hluboko na polovině soupeře a opět centroval do šestnáctky, pas byl však odvrácen. Blues ale v akci pokračují.

82
    Utkání se již pouze dohrává a o vítězi asi nikdo nepochybuje. Chelsea však sympaticky pokračuje v útočení a určitě by se nestyděla ještě za jednu branku v síti domácích.

81
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Wilde-Donald Guerrier, přichází Eľvin Junuszade.

80
    Tu však fotbalisté Karabachu rozehráli raději nakrátko a jejich kombinace kolem středu hrací plochy pokračuje.

Daniel Kinc

Branky: 21. E. Hazard (pen.), 36. Willian (E. Hazard), 73. Fàbregas (pen.), 85. Willian (Pedro)

Karty:   41. Rzeźniczak (KBK), 72. Garajev (KBK) – 53. Alonso (CHE)   20. R. Sadygov (KBK)

FK Karabach: Šehić – Medveděv, R. Sadygov (C), Rzeźniczak, Agolli – R. Almeida, Garajev – Guerrier (81. Junuszade), Míchel, Madatov (46. Dinijev) – Ndlovu (86. Quintana).
    Náhradníci: Kanibolockij – Dinijev, Amirgulijev, Junuszade, Ismajilov, Šejdajev, Quintana.

Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta (C), David Luiz, Rüdiger – Zappacosta, Fàbregas, Kanté (75. Drinkwater), Willian, Alonso (58. Cahill) – Pedro, E. Hazard (65. Morata).
    Náhradníci: Caballero – Christensen, Cahill, Bakayoko, Drinkwater, Morata, D. Sterling.

Rozhodčí: Manuel De Sousa (POR) – Alvaro Mesquita (POR), Ricardo Santos (POR)