Helas Brno – Olympik Mělník 6:2 (kon.) | Vysoké Mýto – Slavia 5:3 (kon.) | Gamaspol Jeseník – Chrudim 3:7 (kon.)
Třinec – Svarog Teplice 5:8 (kon.) | Litoměřice – Interobal Plzeň 3:2 (kon.)
Gardenline Litoměřice
3:2 (0:1)
SK Interobal Plzeň
Pátek 15.12.2017, 20:30 • Sportovní hala Chemik, Lovosice • 1. Futsal liga • 13. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Litoměřic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (22:10:22)

Ve druhém poločase jsme byli svědky otočení vývoje zápasu. Na vyrovnání Tichého ještě dokázal odpovědět Štverák o pět minut později. Poté už to ale byli pouze domácí, kteří rozvlnili síť za zády soupeřova brankáře. Nejprve se to povedlo Vagnaovi ve 30. minutě, aby ve 38. minutě přidal vítěznou třetí branku Rodrigo Taverna. Hostům už k vyrovnání nestačila ani bezmála tříminutová hra bez brankáře. Všechny body si tak do tabulky připisují domácí Litoměřice za výhru 3:2.

39:53
    Domácí získali míč do svého držení a s míčem se logicky nikam neženou.

39:42
    Jedna z posledních akcí hostů je Litoměřicemi úspěšně ubráněna.

39:23
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Plzně.

39:23
    Oddechový čas pro Plzeň.

39:16
    Napětí by se ve sportovní hale Chemik v Lovosicích dala krájet. Plzeň útočí v pěti hráčích, zatímco Litoměřice brání ze všech sil.

39:00
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání.

38:02
    Hosté se stále nemohou dostat k nějaké kloudné střele, která by přímě ohrozila svatyni Vavreka.

37:11
    Hosté sáhli po třetí obdržené brance ke hře bez brankáře s pěti hráči v poli.

37:10
    Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
    Obléhání plzeňské brány přináší ovoce. Krokova přihrávka z rohu doputovala přes celou šíři hrací plochy až na nohu RODRIGA TAVERNY, který nekompromisně zakončil pod horní tyč. Asistence: Lukáš Krok.

36:18
    Teď už to ale neplatilo. Záruba jen pár centimetrů před brankovou čárou zabránil inkasované brance a to ještě netušil, že po odehrání míče ho na zádech střelou ohrozí jeden z protihráčů. Míč končí jen těsně vedle brány!

35:49
    V útoku se v posledních momentech nachází především domácí celek. Plzeň doplácí na nepřesné přihrávky.

35:05
    Tichý okolo půlící čáry získal v osobním souboji míč a hnal se proti trojnásobné přesile, kterou byl velmi záhy o míč opět obrán. Kdyby si všiml nabíhajícího spoluhráče po své pravice, mohli mít Litoměřičtí na svém kontě další osamocený únik.

34:22
    Graciano sice obešel hned tři protihráče, poslední už mu ale vystavil stopku. Kdyby se mu povedlo obehrát i posledního bránícího hráče, měl by ke vstřelení branky hodně blízko.

33:33
    Do útoku se hnal Taverna s Vagnaem. První jmenovaný ale po přeběhnutí půlící čáry poslal svému spoluhráči míč příliš daleko a ten tak skončil v zámezí.

32:59
    Plzenští se proviňují už čtvrtým akumulovaným faulem. Na své další zákroky na hrací ploše už si budou muset dávat pozor.

32:01
    Hosté se dostali do dalšího zajímavého zakončení. Ani tentokrát nedokázal Křemen uklidit míč do opuštěné brány.

Josef Cestr

Branky: 23. Tichý (Vagnao), 30. Vagnao (Krok), 38. Taverna (Krok) – 13. Vnuk (Holý), 28. Štverák (Vnuk)

Karty:   22. Vagnao (GRD)

Gardenline Litoměřice: Vavrek (Mareš) – Taverna, Záruba, Hrdý, Kovács (C), Graciano, Kubelka, Vagnao, Krok, Tichý.
    SK Interobal Plzeň: Němec (Bartůněk) – Rozboud, Kasýk, Buchta, Vnuk, Slavík, Sláma, Štrajt, Havel, Abrham, Štverák, Holý (C), Křemen.

Rozhodčí: Nešněra, Řeháček, Čurda.