Chievo – Bologna 2:3 (kon.) | Cagliari – Fiorentina 0:1 (kon.)
Cagliari Calcio
0:1 (0:0)
ACF Fiorentina
Pátek 22.12.2017, 20:45 • Sardegna Arena (Cagliari). • Italská Serie A • 18. kolo

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc. (22:46:44)

Nepříliš atraktivní utkání rozhodl gól Babacara osm minut před koncem základní hrací doby, i když druhá půle byla nastavena ještě o devět minut. Domácí toho směrem dopředu moc nepředvedli, na druhou stranu velmi dobře bránili prostor před svojí bránou, avšak jednou zaváhali a byli potrestáni. Soupeř si pak svůj těsný náskok dokázal pohlídat.

90+9

90+8
    Zcela evidentní faul Faraga nemohl zůstat bez povšimnutí, rozehrávat bude Sportiello.

90+7
    Padoin po pěkné kombinaci přihrával před bránu nabíhajícímu spoluhráči, v poslední chvíli skluzem odvrátil míč na roh jeden z fotbalistů Fiorentiny.

90+6
    Nyní se však provinili faulem, Cagliari rozehraje na polovině soupeře a je to možná jeho poslední možnost.

90+5
    Hosté rozehrají roh a je jasné, že čas šetří jak jen to jde.

90+4
    Žlutou kartu dostává Federico Chiesa (ACF Fiorentina).

90+3
    Červenou kartu dostává João Pedro dos Santos Galvão (Cagliari Calcio).

90+2
    Rozhodčí jde ještě prohlédnout video, zřejmě aby případně sáhl k vyššímu trestu pro faulujícího.

90+1
    V té první se v křečích na zemi svíjí Chiesa, jeho předváděná gesta jakoby by symbolizovala, že smrtka na něj čeká u střídačky.

90+1
    Žlutou kartu dostává Nicoló Barella (Cagliari Calcio).

90+1
    Nastavovat se bude ještě šest minut.

89
    Padoin málem vyrovnal, po pěkné přihrávce však namířil svoji ránu mimo bližší tyč.

88
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Vincent Laurini.

87
    Farias osamocen před bránou na letící míč nedosáhl, ale kdyby se mu to povedlo, byl by pískán ofsajd.

86
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Fabio Pisacane, přichází Marco Sau.

85
    Chiesa mohl sám přidal druhý gól, jeho pokus však končí vedle vzdálenější tyče.

84
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Nikola Milenković, přichází Carlos Sánchez.

Petr Frömel

Branky: 82. Babacar (Chiesa)

Karty:   72. dos Santos Galvão (CAG), 90+1. Barella (CAG) – 52. Hugo (FIO), 90+4. Chiesa (FIO)   90+3. dos Santos Galvão (CAG)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 4:12. Rohy: 7:10. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:13.
    Cagliari Calcio: Cragno – Romagna, Andreolli, Pisacane (86. Sau) – van der Wiel, Barella, Cossu (46. Farias), Ionita (63. Faragò), Padoin – dos Santos Galvão – Pavoletti.
    Náhradníci: Rafael, Crosta – Miangue, Ceppitelli, Capuano, Faragò, Deiola, Giannetti, Farias, Sau, Melchiorri.

ACF Fiorentina: Sportiello – Hugo, Milenković (84. Ca. Sánchez), Astori, Biraghi – Benassi, Badelj (88. Laurini), Veretout – Chiesa, Simeone, Théréau (70. Babacar).
    Náhradníci: Cerofolini, Drągowski – Laurini, Olivera, Gaspar, Ca. Sánchez, Saponara, Eysseric, Cristóforo, Bastiao Dias, Zekhnini, Babacar.

Rozhodčí: M. Di Bello – A. Lo Cicero, O. Muto