Groningen – Sparta Rotterdam 4:0 (kon.) | Venlo – Heracles 3:1 (kon.) | Ajax – Willem II 3:1 (kon.)
Feyenoord – Kerkrade 5:1 (kon.)
VVV Venlo
3:1 (1:1)
Heracles Almelo
Neděle 24.12.2017, 14:30 • Seacon Stadion De Koel • Nizozemská Eredivisie • 18. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (16:22:04)

Sledovali jsme utkání mezi Venlem a Heraclem, které končí zaslouženou výhrou 3:1, když všechny domácí branky vstřelil útočník Lennart Thy. Za hosty snížil z penaltového puntíku Niemeijer. V druhém poločase už Venlo dominovalo a zaslouženě vítězí. Venlo se posouvá před Heracles na desáté místo, Heracles klesá na jedenácté.

90+2

90
    Rozhodčí Christiaan Bax se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Venlo dobře napadalo a Almelo muselo vrátit míč až ke svému brankáři.

88
    O střelu se pokusil Brandley Kuwas, jenže jeho pokus ohrozil více rohový praporek než bránu Larse Unnerstalla, který je v druhém poločase téměř bez práce.

87
    Zápas se již pouze dohrává a už je jasné, že domácí mužstvo vyhraje.

86
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Kristoffer Peterson.

85
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Vito van Crooij, přichází Jonathan Opoku.

84
    Tentokrát roh nepřinesl žádnou příležitost. Bram Castro bude odkopávat od brány.

83
    Velká šance Venla! K dorážce se dostal Vito van Crooij, jenže hostující brankář Bram Castro předvedl parádní zákrok. Další rohový kop pro domácí.

82
    Další rohový kop pro domácí celek.

81
    Jeden z domácích hráčů leží na zemi po tvrdém faulu nově příchozího Gladona.

80
    Hostující mužstvo drží míč, jenže se jim vůbec nedaří finální fáze.

79
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Reuven Niemeijer, přichází Brahim Darri.

78
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Robin Pröpper.

77
    Rohový kop pro domácí mužstvo.
    76. Lennart THY - 3:1

76
    Venlo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je LENNART THY. Ten kompletuje hattrick, po skvělé střele a dostává svůj celek do vedení 3:1. Tento útočník si nadělil skvělý dárek k Vánocům.