Vladivostok – Kunlun 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Kazaň 4:1 (kon.) | Omsk – Nižněkamsk 2:3 (po pr.)
Barys – Soči 2:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Dynamo Moskva 4:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Ufa 3:4 (po pr.)
Toljatti – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 3:2 (kon.) | Minsk – Petrohrad 6:3 (kon.)
Barys Nur-Sultan
2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
HK Soči
Pátek 29.12.2017, 14:30 • Barys Arena, Astana, Kazachstán • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:18:39)

Dnešní utkání sledovalo 5 557 diváků.

Československá stopa v utkání:

Adam POLÁŠEK (SOC) 0+0 0 střel, čas na ledě 18:47.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Barys Astana: 28

HK Soči: 31.

Dnešní duel končí vítězstvím Soči, které si v boji o play-off připisuje velmi cenné body z ledu Barysu. Utkání mohlo dopadnout i vítězstvím Barysu, sledovali jsme utkání, které bylo velmi vyrovnané a domácí si minimálně za bojovnost nějaký ten bod zasloužili.

59:55
    Vyloučení v týmu HK Soči (Jyrki Jokipakka – 2 min., nedovolené bránění).

59:36
    Domácí to zkouší v šesti, Kudrjavcev na střídačce.

59:36
    Hra přerušena, sudí nařizuje vhazování ve středním pásmu.

59:24
    Gól platí, není co řešit, domácí reklamovali přihrávku rukou, což se nepotvrdilo a hosté tak vedou v poslední minutě třetí třetiny 3:2!

59:24
    Nakonec ještě vše konzultují rozhodčí s videorozhodčím.
    59:24 Casey WELLMAN - 2:3

59:24
    Soči právě vstřelilo branku!
    CASEY WELLMAN si šikovně počkal, až se k němu dostane puk z klubka těl v mezikruží a poté přesně mířenou střelou zápěstím poslal puk nad vyrážečkou Kudrjavceva do branky Barysu. Bez asistence.

59:05
    Poslední minuta třetí třetiny, Soči stále v útočném pásmu.

58:48
    Až nyní se Soči dokázalo dostat do přesilovkového rozestavení.

58:28
    Zatím je to hodně nervózní přesilová hra hostů, kterým se nedaří založit útočná akce a když už, je pískán ofsajd.

58:03
    Oddechový čas pro hosty.

57:51
    Ale pozor, je tu vyloučení v sestavě domácích, Frattin oslabuje tým v koncovce třetí třetiny!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 32. Orechov (Kučin, Markelov), 51. Vey (Dallman, Wright) – 40. O'Dell (Jokipakka, Wellman), 44. Padakin, 60. Wellman

Barys Nur-Sultan: Kudrjavcev (Malgin) – Dallman, M. Semjonov, Makljukov, Savčenko, Dietz, Polochov, Lipin, Ryspajev, Orechov – Vey, Wright, Puškarjov – R. Starčenko, Akolzin, Ševčenko – Savenkov, Jevdokimov, Frattin – Kučin, Markelov.
    HK Soči: Šikin (Barulin) – Čmychov, Jokipakka, Mamkin, Ščitov, Polášek, Chomickij, Lisov – Collins, Wellman, Chlopotov – Laričev, Padakin, O'Dell – Šmeljov, Lugin, Cvetkov – Lapenkov, Starkov, Točickij – A. Ivanov.

Rozhodčí: Sojn, Birin – Tomilov, Gorděnko

Diváci: 5 557