Skalica – Pov. Bystrica 2:1 (po pr.) | Michalovce – Spišská N. Ves 9:2 (kon.) | Prešov – Osmos Bratislava 3:1 (kon.)
Topoľčany – Dubnica 3:2 (kon.)
HC Topoľčany
3:2 (1:0, 1:0, 1:2) Stav série: 2:0
TSS GROUP Dubnica
sk Středa 14.02.2018, 18:001. liga play-off (SR) • Čtvrtfinále

HC Topoľčany dotiahli veľmi nervózny a poriadne vypätý zápas až do víťazného konca, takže sa ujali víťazstva v sérii 2:0. Domáci vyhrávali už 3:0 a aj keď hostia znížili na 3:2, tak na konečnej výhre to nezmenilo nič. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (20:25:36)

59:57
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Kútny – 2 min., krosček).
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Bystričan – 2 min., krosček).

59:38
    Oddychový čas Dubnice.

59:29
    Trecl trieli na svoju striedačku, Dubnica bude hrať so šiestimi hráčmi.

59:16
    Dubnica sa snaží, čo to ide, strieľa z každej pozície, ale vyrovnanie je ďaleko.

58:44
    Topoľčany mohli ísť do dobrej šance, nakoľko Halo prakticky cez celé ihrisko našiel Tábiho, ten bol pred strelou odstrčený na zem.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:50
    Bystričan dobre zasiahol vo svojej tretine a jeho spoluhráči dostali puk do tej útočnej, kde sa snažili zbierať sekundy.

57:00
    Zakázané uvoľnenie Topoľčian.

56:44
    Zakázané uvoľnenie Dubnice.

56:24

55:53
    Topoľčany sú pod zámkom súpera, Halo však momentálne nečelí žiadnym nebezpečnejším zakončeniam.

54:46
    Dubnicu dva góly nabudili ešte viac a predvádza veľké úsilie, aby čoskoro prešiel aj tretí puk za Hala.

54:11
    Dubnica dáva gól!
    Tak ale pozor, pretože strela od modrej čiary v podaní Kosteva bola tečovaná MICHALOM KOKAVCOM a puk prešiel popod lapačku Hala až do siete. Záver bude ešte poriadne zaujímavý.

53:58
    Dubnica sa ťažko dostala z vlastnej tretiny až do tej útočnej, nastrelenie spomedzi kruhov si našlo pozorného Hala.

52:51
    Oba tímy hrajú s plným počtom hráčov.

52:08
    Hostia znižujú skóre stretnutia. Veľmi rýchlo po buly sa puk dostal k PETROVI ĎURIŠOVI, ktorý ho nasmeroval až za Hala.