Calgary – Colorado 5:1 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:5 (kon.) | Toronto – Boston 4:3 (kon.)
Montreal – Tampa 3:4 (0:1 po s.n.) | Detroit – Carolina 3:1 (kon.) | Florida – Pittsburgh 6:5 (kon.)
Columbus – Chicago 3:2 (kon.) | Washington – Buffalo 5:1 (kon.) | Arizona – Anaheim 2:0 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 2:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 3:4 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:0 (kon.)
Buffalo – Boston 4:1 (kon.)
Detroit Red Wings
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Carolina Hurricanes
Neděle 25.02.2018, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (03:51:00)

Československá stopa
    Tomáš Tatar (Detroit) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:36

Tři hvězdy utkání
    1. Henrik Zetterberg (Detroit) – 1 + 0
    2. Jimmy Howard (Detroit) – 96,6 % úspěšnost zákroků
    3. Trevor Daley (Detroit) – 1 + 0

A je tu konec. V posledním dějství jsme se gólu nedočkali a zápas skončil 3:1 pro Detroit. Domácím se podařilo přerušit sérii proher a nutno podotknout, že Howard na tom má lví podíl. Carolina se snažila o vyrovnání, ale Howard byl dnes perfektní a podržel Detroit.
    Střely po třetí třetině: Domácí – 22, Hosté – 29.

59:50
    Carolina vyhodila kotouč a hráči Detroitu čekají s pukem ve vlastní třetině na finální sirénu.

59:12
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Derek Ryan – 2 min., podražení).

58:40
    Joakim Nordström zkoušel ze středního pásma trefit odkrytou klec, ale to se mu nepodařilo.

58:30
    Puk přeskočil modrou čáru a Carolina musí vyklidit pásmo.

58:10
    Další zakázané uvolnění od Detroitu a Darling jde na střídačku!

57:40
    V posledních minutách se hraje hlavně před brankou Howarda a Detroit se pouze brání.

57:20
    Detroitu se konečně podařilo vystřídat a Carolina nevytěžila nic z přibližně minutového zámku.

56:40
    Nyní vypálil Noah Hanifin od modré, Howard jeho pokus vyrazil před sebe a z brankoviště ho jeden z domácích hráčů odpálil na další zakázané uvolnění.

56:20
    Tomáš Tatar vystihl nahrávku a přerušuje tlak CAroliny za cenu zakázaného uvolnění.

55:56
    Howard drží kotouč, který vypálil Ryan od modré.

55:10
    Carolina se usadila ve třetině a střílí ze všech pozic!

54:50
    Darling podržel nahození Zetterberga a následuje komerční přestávka.

54:10
    Haydn Fleury vypálil dělovku od modré, Howard nic neviděl a měl štěstí, že kotouč zamířil těsně mimo!

53:05
    Elias Lindholm se prohnal s pukem až do třetiny Detroitu, ale přes obránce se neproháčkoval a ztratil kotouč.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 16. DeKeyser (D. Larkin, Ouellet), 34. Zetterberg (Nyquist, Kronwall), 37. Daley (Athanasiou) – 33. Hanifin (V. Rask)

Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – Daley, Ericsson, Ouellet, Kronwall, Jensen, DeKeyser – Mantha, Zetterberg, Nyquist – Athanasiou, Tatar, D. Larkin – Helm, Nielsen, Abdelkader – Booth, Glendening, Bertuzzi.
    Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Pesce, Slavin, Faulk, H. Fleury, T. van Riemsdyk, Hanifin – T. Teräväinen, E. Lindholm, Aho – Williams, V. Rask, B. McGinn – Stempniak, D. Ryan, Skinner – Di Giuseppe, Jooris, Nordström.

Rozhodčí: Watson, Walsh – Berg, Miller