MŠK Žilina
2:0 (1:0)
ŠK Slovan Bratislava
sk Neděle 11.03.2018, 15:20 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • O titul

V Žiline sme dnes sledovali výborný zápas, futbalisti MŠK Žilina po výbornom výkone zvíťazili nad Slovanom Bratislava 2:0. To je odo mňa zo Žiliny na dnes všetko. Ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (17:18:59)

90+3

90+3
    Ivan Diáz predviedol parádne sólo cez troch hráčov hostí, jeho následnú strelu však tečoval pozorný Kenan Bajrić!

90+2
    Obrovská šanca Žiliny, po zakončení Dávida Hancka loptu končekmi prstov vyškriabal Michal Šulla na rohový kop!

90+2
    V samom závere zápasu majú loptu na svojich kopačkách futbalisti Žiliny.

90+1
    Domáci fanúšikovia už potleskom oslavujú víťazstvo svojho tímu.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Sedlák nadstavovať minimálne tri minúty.

90
    Po rohovom kope hostí obrana Žiliny loptu poslala do stredu poľa.

89
    Z hranice pokutového územia skúsil strelu Čavrić. Lopta bola tečovaná na rohový kop pre Slovan.

88
    Filip Balaj v úniku s Kristiánom Vallom. Žilinčania si však vo finále nerozumeli a loptu získal do svojej moci Kenan Bajrić.

87
    Riadny hrací čas sa blíži k svojmu záveru, Slovan musí už všetko vsadiť na ofenzívu.

86
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Jaroslav Mihalík, prichádza Martin Králik.

86
    Žltú kartu dostáva Dávid Holman (ŠK Slovan Bratislava).

85
    Adrián Guľa chystá tretie dnešné striedanie, do hry príde stopér Martin Králik.

85
    Domáci futbalisti teraz ostreľujú bránku súpera, jedovky Škvarku i Valla však boli zblokované obranou Slovana.