Jaroslavl – Petrohrad 0:2 (kon.) | Jokerit – CSKA Moskva 2:1 (po pr.)
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0) Stav série: 1:2
Pondělí 19.03.2018, 17:30 • Hartwall Arena • Play-off KHL
    77:36 Olli PALOLA - 2:1

77:36
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Jokerit opět využívá přesilovou hru a v prodloužení rozhoduje o svém triumfu! Tato série bude ještě hodně dramatická! Matthew Gilroy vypálil od modré čáry a OLLI PALOLA jeho krásnou střelu tečoval za Sorokinova záda! Asistence: Matthew Gilroy.
    41:30 Michail PAŠNIN - 1:1

41:30
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! CSKA krátce po začátku třetí třetiny dotahuje skóre a vyrovnává na 1:1! Od modré čáry se do střely položil MICHAIL PAŠNIN a jeho pokus zaplachtil za záda domácího brankáře! Asistence: Vladimir Žarkov.
    31:38 Olli PALOLA - 1:0

31:38
    Jokerit přeci jen dokázal využít přesilovou hru a ujímá se vedení! Domácí si vytvořili tlak! Brankář Sorokin Tolvanenovu ránu jen vyrazil před sebe a OLLI PALOLA dopravil kotouč pod břevno! Asistence: Eeli Tolvanen, Matthew Gilroy.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 32. Palola (Tolvanen, Gilroy), 78. Palola (Gilroy) – 42. Pašnin (V. Žarkov)

Jokerit Helsinky: Rämö (Zapolski) – Andersén, Lepistö, Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen, Wirtanen – Moses, Regin, Joensuu – N Jensen, O'Neill, Tolvanen – Palola, Norman, H. Ikonen – Anttila, Niemi, Huhtala.
    CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson, Kiselevič, Marčenko, Nestěrov, Ar. Sergejev, Pašnin, Blažijevskij – Grigorenko, Al. Popov, Ničuškin – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – K. Petrov, Andronov, Tělegin – Platt, Scott, V. Žarkov.