Admira – Linz 0:1 (kon.) | Salzburg – Wolfsberger 2:0 (kon.) | Austria – Rheindorf Altach 2:1 (kon.)
St. Pölten – Sturm Graz 1:5 (kon.)
SKN St. Pölten
1:5 (1:2)
SK Sturm Graz
Sobota 31.03.2018, 18:30 • NV Arena, Sankt Pölten • Rakouská Bundesliga • 28. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:27:59)

Je dobojováno! Hostující celek dnes potvrdil roli jasného favorita a po zásluze bere všechny tři body. V prvním poločase hosté vedli 2:0, jenže třetí branka nepřišla a domácí snížili ze své první větší šance. Vstup do druhého poločasu patři jasně hráčům Sturm Grazu, kteří přidali další tři branky. Alar dnes potvrdil roli favorita, v tuto chvíli má na svém kontě již čtrnáct přesných zásahů!

90+3

90+2
    Za celý nastavený čas se ještě domácí celek nedostal k míči. Sturm Graz toho utkání doslova dohrává s balónem na kopačkách.

90+1
    Hlavní sudí přidal dvě minuty nad rámec druhého poločasu. Hráči v černých dresech si přihrávají na vlastní polovině hřiště.

89
    Zahrál si také Riegler, který před Alarem odkopával do bezpečí. Slyšet jsou i nadále hostující příznivci, kteří děkují hostujícím fotbalistům.

88
    Po delší době se hráči Pöltenu dostali na útočnou polovinu svého protivníka. Budou vhazovat poblíž rohového praporku.

87
    Naprosto zbytečný skluz od Schrammela na útočné polovině. Tohle si mohl hostující obránce odpustit, přesně to mu nyní říká faulovaný Schütz.

86
    Hosté rozehrávali rohový kop, který však pouze proletěl velkým vápnem. Utkání se už jen z povinnosti dohrává, o vítězi je dávno rozhodnuto.

84
    Už se zase pokračuje, oba fotbalisté budou v pořádku. Balón teď poskakoval v pokutovém území domácích.

83
    Srážka, do které se dostal Edomwonyi s domácím gólmanem Rieglerem. Oba zůstali ležet na zemi, rozhodčí přerušuje hru.

82
    Ostrý zákrok na polovině hřiště, Koch se zvedá a bude moci pokračovat ve hře. Hosté už rozehráli a v tuto chvíli zase kombinují.

81
    Nyní si hosté nerozuměli a dostali se s míčem až do zámezí. Vše berou s úsměvem, Riegler s rozehrávkou ani nepospíchá.

80
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka. Utkání si užívají hostující příznivci, kteří přijeli ve velkém počtu.

78
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Peter Zulj, přichází Sandi Lovric.

77
    Velmi aktivní Zulj se dostal k odraženému balonu. Střela mu ale vůbec nesedla, jeho pokus skončil vysoko nad brankou!
    76. Philipp HUSPEK - 1:5