Toronto – Buffalo 5:2 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 5:6 (kon.) | Florida – Carolina 3:2 (kon.)
St. Louis – Washington 2:4 (kon.) | Minnesota – Edmonton 3:0 (kon.) | Los Angeles – Colorado 3:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Rytíři Kladno
Úterý 03.04.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Baráž o extraligu • 4. kolo

Ve třetí třetině dominovala karlovarská Energie. O třetí gól Karlových Varů se postaral Daniel Vrdlovec. Jedná o první vítězství energetiků za plný počet bodů.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, loučí se s vámi Kamila Ströerová. (20:04:31)

59:42
    Filip Novotný si chtěl dát gól do prázdné brány, ale jeho střelu zastavil jeden z beků.

59:29
    Karlovy Vary si také vybírají oddechový čas.

59:29
    Martin Rohan (KVA) si počínal mimo pravidla hry a vysloužil si tak dvě minuty.

59:18
    Energie si ještě ke konci zahraje oslabení.

59:04
    Do konce utkání zbývá jedna minuta.

58:55
    Po oddechovém času zůstává Cikánek na střídačce.

KV Arenou se hrne mexická vlna!

Kladno si vybírá oddechový čas.

58:28
    Novotný zastavuje za brankou kotouč. Energetikům se nedaří vyhodit do bezpečné vzdálenosti.

58:10
    Je to tak! Cikánek je na střídačce!

57:57
    Rytíři zřejmě zvažují hru se šesti bruslaři.

57:38
    Nakonec se puku Kladno zbavuje jen za cenu zakázaného uvolnění.

57:09
    Rytíři se stále nevzdávají a snaží se něco s výsledkem udělat.

56:08
    Roman Přikryl se snažil překonat Novotného střelou od kruhů, ale brankář energetiků zakročil včas.

55:54
    Ovšem Rytíři vyhazují jen za cenu zakázaného uvolnění.

55:40
    Beránek nahazuje do útočné třetiny, kde si puk přebírá Kladno.
    54:59 Daniel VRDLOVEC - 3:1
    Zdroj: Hokejka TV

Kamila Stříteská Ströer

David Sokol

Branky a nahrávky: 8. Kohout, 11. Vrdlovec (Podlipnik, Tuominen), 55. Vrdlovec (Kovačevič, Stloukal) – 4. Kružík (Redlich, T. Kaut)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Podlipnik, Šenkeřík, M. Rohan (A), Plutnar, Krejčí, Kovačevič, Pajk – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – M. Zadražil, Skuhravý (C), Gríger – O. Beránek, Tuominen, Vrdlovec.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – Zelingr, Štich (A), Repe, Štindl, Kehar, Lenďák, F. Matula – Redlich (A), T. Kaut, Kružík – J. Kloz, Kubík, D. Tůma – M. Hořava, Svedlund, Zikmund – J. Strnad (C), R. Přikryl, Pekr.

Rozhodčí: Hejduk, Bejček – Lhotský, Svoboda