New Jersey – NY Rangers 5:2 (kon.) | Columbus – Detroit 5:4 (po pr.) | NY Islanders – Philadelphia 5:4 (kon.)
Tampa – Boston 4:0 (kon.) | Florida – Nashville 2:1 (kon.) | Montreal – Winnipeg 4:5 (po pr.)
Calgary – Arizona 1:4 (kon.) | Vancouver – Vegas 4:5 (0:1 po s.n.) | San Jose – Dallas 2:4 (kon.)
Columbus Blue Jackets
5:4 (1:3, 1:1, 2:0 - 1:0)
Detroit Red Wings
Středa 04.04.2018, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u dalších přenosů! (03:55:57)

Tři hvězdy utkání
    1. Artěmij Panarin (Columbus) – 1 + 2
    2. Pierre-Luc Dubois (Columbus) – 1 + 0
    3. Cam Atkinson (Columbus) – 2 + 0

A je tu konec! Detroit si v první třetině vypracoval dvoubrankový rozdíl,který mu vydržel až do posledního dějství. Ve 3. třetině se domácí vzchopili, vsítili 2 branky a vynutili si prodloužení. Jackets v prodloužení přečkali oslabení a 2 minuty před koncem si díky střele Duboise připisují výhru!
    Střely po prodloužení: Domácí – 41, Hosté – 27.

62:55 Pierre-Luc DUBOIS - 5:4

62:55
    Columbus právě vstřelil branku!
    Tak to je obrat jako hrom! Domácí si připisují bonusový bod, když parádní střelou ze středu hřiště prosadil PIERRE-LUC DUBOIS, který prostřelil Howarda na první tyč! Asistence: Ryan Murray, Oliver Bjorkstrand

62:10
    Cam Atkinson vypálil kousek za modrou, jeho pokus Sergej Bobrovskij zneškodnil.

61:50
    Detroit má kotouč, oba týmy hrají ve 4 hráčích.

61:40
    Matt Calvert to zkoušel z ostrého úhlu,ale netrefil branku.

61:10
    Domácí vyhazují kotouč a přečkají tak oslabení.

60:40
    Tyler Bertuzzi nedokázal dorazit kotouč do odkryté klece!

60:01
    Kotouč pro Detroit, který má výhodu přesilové hry.

60:01

V poslední třetině jsme viděli velký comeback domácích. Nejprve se v 50. minutě prosadil dorážkou Milano a 2 minuty před koncem se po krásném sólu prosadil Panarin. Domácí tak zvládli otočit nepříznivý stav a vynutit si prodloužení.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 39, Hosté – 24.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    Kotouč přeskakuje modrou čáru a uvidíme prodloužení.

59:30
    Detroit kombinuje s pukem.

59:07
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Matt Calvert – 2 min., hákování).

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 7. Atkinson (S. Jones, Panarin), 31. Atkinson (S. Jones, Panarin), 50. Milano (Werenski, Bjorkstrand), 58. Panarin (S. Jones, Bobrovskij), 63. Dubois (R. Murray, Bjorkstrand) – 4. Bertuzzi (Zetterberg, Nyquist), 12. Helm (D. Larkin, Mantha), 19. Bertuzzi (Zetterberg, Kronwall), 21. Nyquist (Zetterberg, Abdelkader)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, Cole, D. Savard, R. Murray, J. Johnson – Panarin, Dubois, Atkinson – Jenner, Wennberg, Vanek – Milano, Dubinsky, Bjorkstrand – Calvert, Letestu, Hännikäinen.
    Detroit Red Wings: Howard – Ericsson, Daley, DeKeyser, Jensen, Kronwall, Hicketts – Bertuzzi, Zetterberg, Nyquist – Helm, D. Larkin, Mantha – Abdelkader, Nielsen, Athanasiou – Svečnikov, Glendening, Frk.

Rozhodčí: Dwyer,Charron – Amell, Miller

Diváci: 18,477