New Jersey – Toronto 2:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 2:1 (kon.) | Philadelphia – Carolina 4:3 (kon.)
Washington – Nashville 3:4 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 4:5 (po pr.) | Florida – Boston 3:2 (kon.)
Detroit – Montreal 3:4 (kon.) | Winnipeg – Calgary 2:1 (kon.) | Edmonton – Vegas 4:3 (kon.)
Vancouver – Arizona 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Minnesota 5:4 (po pr.) | San Jose – Colorado 4:2 (kon.)

Tomáš Plekanec (TOR) 0+0, 0 střel, TOI 8:58
    Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, TOI 17:10 (03:43:43)

Hvězdy utkání

1. Miles Wood (NJD) 1+0
    2. Keith Kinkaid (NJD) 31 zák., 1 gól, 96,9%
    3. Pavel Zacha (NJD) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 39-32; Zablokované střely: 12-9; Vhazování: 47%-53%; Hity: 14-17; Přesilové hry: 0/2-1/2; Trestné minuty: 4-4.

New Jersey se poprvé od roku 2012 vrací zpět do playoff poté, co dnes dokázalo otočit nepříznivý vývoj zápasu proti Torontu. Maple Leafs sice vedli po první třetině zásluhou Williama Nylandera, jenže Keith Kinkaid ve druhé části předvedl několik úžasných zákroků, Pavel Zacha vyrovnal a skvělý obrat poté dokonal Miles Wood. Další český hokejista se může těšit na playoff poté, co se výraznou měrou podepsal pod jeho zajištění. Konečný výsledek v Prudential Center. New Jersey Devils 2 Toronto Maple Leafs 1.

59:53
    Morgan Rielly vystřelil z pravého kruhu a Keith Kinkaid na přední tyči puk úspěšně podržel.

59:38
    Frederik Andersen i přes oslabení vyrazil na střídačku a hraje se ve hře 5 na 5!

59:29
    Mitchell Marner neumožnil Devils skórovat za cenu faulu a byl vyloučen na dvě minuty za podržení.

59:03
    Keith Kinkaid si snadno poradil s nahozením Jamese van Riemsdyka a fanoušci Devils jsou na nohou.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:31
    Dnešní utkání sleduje 16514 diváků.

58:20
    Zach Hyman si z levého křídla rychle sjel před bránu, na přední tyči ale Keitha Kinkaida nepřekonal poté, co byl nepříjemně tísněn a podklouzl.

58:02
    Blake Coleman mohl rozhodnout, jenže jeho střela z obranného pásma minula po ledě levou tyč prázdné brány a pískalo se zakázané uvolnění.

57:35
    Frederik Andersen vyrazil na střídačku a Maple Leafs zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

57:25
    Mitchell Marner vystřelil na vrcholu pravého kruhu zápěstím a jeho střela zamířila nad bránu Devils.

57:20
    Prudential Center zahučelo poté, co Devils vyhodili puk podél trestných lavic na zakázané uvolnění.

56:38
    Před přerušením sváděli ve hře slušný souboj Mirco Müller a James van Riemsdyk, ve kterém hostující útočník ztratil hůl, a po dlouhém postrkování si ji poté sebral.

56:38
    Nico Hischier na ose ledové plochy vyrazil do rychlého protiútoku, jenže se sám vystavil do ofsajdu.

55:50
    James van Riemsdyk se snažil dostat ke střele v mezikruží, jenže se ocitl mezi dvěma hráči domácích Devils.

54:54
    Nikita Zajcev po krásném přenesení hry Maple Leafs z pravé strany doleva vystřelil z vrcholu levého kruhu pro vhazování zápěstím, Keith Kinkaid ale puk lapačkou po střele mířící ke vzdálenější pravé tyči vyrazil!

54:31
    Mitchell Marner se dostal v rychlém sledu ke dvěma střelám na pravém křídle, jenže první ránu od modré čáry na přední tyči Keith Kinkaid vyrazil, zatímco druhou z bodu pravého kruhu pro vhazování podržel v náručí. Komerční přestávka.

54:00
    Do konce utkání zbývá odehrát přesně 6 minut a závěrečné minuty jsou zatím hodně dramatické.

52:49
    Keith Kinkaid před pár okamžiky podržel Devils skvělým zákrokem, když po špatné přihrávce zpoza brány v podání Samiho Vatanena mířil z blízkosti do brány Auston Matthews, jenže brankář domácího celku puk skvěle vyrazil vyrážečkou! Už je to ale dnes po několikáté, co špatná přihrávka Devils v obranném pásmu málem stála domácí gól.

51:57
    Nico Hischier vybojoval puk a na levém křídle ho rychle zavezl do útočného pásma, kde bekhendem našel na ose ledové plochy rozjetého Milese Wooda, domácí útočník ale střelou zápěstím z vrcholu mezikruží zamířil pouze do hrudi Frederika Andersena, který puk vyrazil.

51:25
    Miles Wood na pravém křídle zavezl puk do útočného pásma a na vrcholu kruhu předvedl rychlou brzdu, po které střelou zápěstím minul vzdálenější levou tyč.

51:12
    Kasperi Kapanen se dostal na vrcholu mezikruží ke střele zápěstím, která byla přizvednuta do ochranné sítě. Po přerušení následuje reklamní přestávka.

50:19
    Pavel Zacha krásnou střelou z bodu pravého kruhu pro vhazování mířil do bližšího horního rohu brány, jenže Frederik Andersen lapačkou puk vyrazil mimo!

49:35
    Vzápětí přišla střela z pravého kruhu pro vhazování, kterou Frederik Andersena na přední tyči vyrazil.

49:23
    Devils na levém křídle vypálil od hrazení a překonaného Frederika Andersena zachránila branková konstrukce, od které se kotouč odrazil zpět do hry!

48:01
    Generální manažer Toronta Lou Lamoriello se výraznou měrou podepsal pod současný tým Devils, když dříve přivedl do týmu Travise Zajaca, Andyho Greenea, Keitha Kinkaida, Blakea Colemana, Damona Seversona a Milese Wooda, přičemž všichni hráči byli draftováni nebo přišli jako volní hráči, takže nic nestáli! Úžasná práce.

47:27
    Devils se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a puk zamířil na zakázané uvolnění.

46:28
    Keith Kinkaid si snadno poradil s nahozením Maple Leafs od hrazení. Následuje reklamní přestávka.

45:50
    Mitchell Marner v levém kruhu předvedl krásnou stahovačku a sjel si za bránu, kde předvedl rychlou brzdu, a na přední tyči našel Nazema Kadriho, který z blízkosti vypálil s příklepem, jenže Keith Kinkaid senzačně puk vyrazil!

45:20
    Zach Hyman po souboji v pravém rohu útočného pásma upadl za bránou, hra ovšem pokračovala dále.

44:56
    Brian Boyle v levém kruhu napřáhl k rychlé střele zápěstím, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Frederik Andersen měl ale čistý výhled a předvedl krásný semafor!

44:30
    Pavel Zacha vystřelil na vnitřním oblouku levého kruhu pro vhazování zápěstím a Frederik Andersen puk podržel.

44:07
    Miles Wood na levé straně vystřelil od hrazení a Frederik Andersen pravým betonem vyrazil puk za svou bránu.

43:22
    Devils se před pár okamžiky dostali na levém křídle ke dvěma střelám. První od modré čáry byla zablokována, zatímco druhou z ostrého úhlu zneškodnil Frederik Andersen, když puk úspěšně vyrazil.

42:51
    Blake Coleman v pravém rohu útočného pásma dobruslil puk a tentokrát se zakázané uvolnění nepískalo.

42:41
    Nikita Zajcev na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Keith Kinkaid na přední tyči lapil puk do lapačky.

42:36
    Po osmi sekundách další zakázané uvolnění podél střídaček a opět na straně domácích Devils.

42:28
    První přerušení ve třetí třetině poté, co Devils vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění.

42:13
    Hra plyne ve třetí části velice rychle a zatím se hraje bez přerušení. Devils vedou 2:1 a míří do playoff.

41:38
    Tyler Bozak vystřelil na levém křídle z kruhu pro vhazování poté, co nabal slušnou rychlost, Keith Kinkaid ale na přední tyči opět puk vyrazil za svou bránu.

41:00
    Maple Leafs se v levém kruhu protlačili k bekhendové střele, kterou Keith Kinkaid vyrazil pravým betonem.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 28-20; Zablokované střely: 8-9; Vhazování: 46%-54%; Hity: 10-14; Přesilové hry: 0/1-1/2; Trestné min.: 4-2.

Třetí třetina začne přibližně v 2:56.

Keith Kinkaid ve druhé části podržel svůj tým několika skvělými zákroky, zatímco vpředu se dokázali prosadit Pavel Zacha a Miles Wood, který otočili zápas v důležitém utkání o playoff na stranu Devils. Další góly mohli přidat Michael Grabner a Taylor Hall, jenže samostatné úniky nedokázali dotáhnout do zdárného konce. Skóre po druhé třetině utkání v Prudential Center. New Jersey Devils 2 Toronto Maple Leafs 1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:20
    Blake Coleman vyrazil na levém křídle do přečíslení dva na jednoho, jenže v levém kruhu po rychlé otočce nedokázal bekhendem přesně přihrát.

39:00
    Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.

38:13
    Nikita Zajcev na pravém křídle vypálil od modré čáry a Keith Kinkaid jeho střelu na přední tyči vyrazil.
    37:37 Taylor Hall se řítil sám na bránu a mohl zvýšit na 3:1!

37:37
    Taylor Hall vystihl rozehrávku Maple Leafs na útočné modré čáře a řítil se sám na bránu, jenže ztroskotal na vyrážečce fantastického Frederika Andersena!
    37:02 Miles WOOD - 2:1

37:02
    Devils právě vstřelili branku!
    Patrick Maroon si z pravého křídla krásně sjel za bránu, zpoza níž krásnou přihrávkou našel MILESE WOODA, a útočník Devils z blízkosti procedil puk mezi betony Frederika Andersena do sítě! New Jersey otočilo zápas a vede 2:1! Playoff je na dosah. Asistence: Patrick Maroon.

36:44
    John Moore ze středního pásma nahodil puk na Frederika Andersena, který ho ukryl v lapačce a rychle rozehrál.

36:18
    Zach Hyman se snažil prosadit v blízkosti pravé tyče po přihrávce zpoza brány, jenže bekhendem se mu puk zasunout do sítě nepodařilo. Keith Kinkaid puk zmrazil pod lapačkou a přerušil hru.

35:34
    Connor Brown na levé straně střelou od modré čáry mířil ke vzdálenější pravé tyči, Keith Kinkaid ale ukryl puk v lapačce a poté ještě dokázal rychle rozehrát.

35:04
    Jake Gardiner na levém křídle rychle vystřelil od modré čáry a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

34:35
    Ron Hainsey vystřelil od modré čáry a Keith Kinkaid toho příliš mnoho neviděl, puk ale hrudí vyrazil.

33:27
    Sami Vatanen na pravém křídle vystřelil od modré čáry zápěstím a na přední tyči Frederik Andersen opět předvedl v akci lapačku. Hra byla přerušena.

32:57
    Taylor Hall na vrcholu mezikruží zamíchal s pukem a zápěstím mířil do pravého horního rohu brány, Frederik Andersen ale předvedl semafor, po kterém puk ukryl v lapačce.

32:29
    Ron Hainsey vypálil na levém křídle od modré čáry a Keith Kinkaid na přední tyč puk vykopl pravým betonem.

31:58
    Patrick Maroon mohl skórovat u pravé tyče, jenže neprostřelil klečícího Frederika Andersena mezi betony.

31:28
    Hra byla znovu přerušena poté, co Devils vyhodili puk po nepřesné přihrávce na zakázané uvolnění.

30:43
    Devils vystřelili z úhlu a Frederik Andersen úspěšně puk vyrazil mimo tři tyče své brány.

30:24
    Puk byl sražen mezi střídačky a po přerušení hry dostává prostor krátká reklamní přestávka.
    30:04 Úchvatná individuální akce v podání Michaela Grabnera!

30:04
    Michael Grabner si z levé strany krásně sjel před bránu, na vzdálenější pravé tyči ale nedokázal puk forhendem zasunout mezi betony Frederika Andersena!
    28:20 Keith Kinkaid nadvakrát zneškodnil pokus Nylandera!

28:20
    Sami Vatanen špatně rozehrál z pravého rohu obranného pásma a po zadovce Austona Matthewse se ocitl v mezikruží v obrovské šanci William Nylander, který střelou zápěstím nad ledem mířil k pravé tyči, jenže Keith Kinkaid dokázal puk zpomalit lapačkou a poté ho vleže zmrazit poté, co pomalu mířil za jeho záda!
    27:55 Pavel ZACHA - 1:1

27:55
    Patrick Maroon se ocitl u hrazení na levém křídle pod tlakem, stačil puk ale posunout na rozjetého PAVLA ZACHU, který z bodu levého kruhu pro zamířil zápěstím nad vyrážečkou Frederika Andersena do bližšího levého horního rohu brány – 1:1! Asistence: Patrick Maroon.

27:28
    Tyler Bozak vyhrál vhazování a Connor Carrick od modré čáry tvrdou střelou s příklepem minul pravý horní roh brány domácího brankáře Keitha Kinkaida.

27:24
    Connor Carrick na pravém křídle vystřelil z otočky od modré čáry a jeho střelu zápěstím na přední tyči vkleče snadno podržel Keith Kinkaid. Reklamní přestávka.

25:57
    John Moore na levém křídle vystřelil v prostoru mezi kruhem a modrou čárou a Frederik Andersen puk vyrazil.

25:52
    Vyloučený William Nylander se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a Maple Leafs přečkali oslabení.

25:08
    Devils vzápětí vypálili z vrcholu levého kruhu na bližší tyč, kde Frederik Andersen puk vyrazil vkleče pravým betonem.

24:56
    Kyle Palmieri se ocitl v mezikruží ve velké šanci, Frederik Andersen ale dokázal puk vyrazit vedle pravé tyče!

23:52
    Sami Vatanen vyvážel puk z obranného pásma a na jeho ose ho zezadu podrazil zezadu William Nylander, který dostal dvě minuty za hození hole, a Devils si zahrají první přesilovou hru.

23:47
    Jake Gardiner na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána byla na přední tyči zablokována.

23:17
    Brian Boyle a Brian Gibbons bojovali o puk v levém roh útočného pásma, jenže ho neudrželi a Devils přišli o pásmo.

22:39
    Roman Polák napřáhl na vrcholu pravého kruhu k prudké ráně s příklepem, kterou Keith Kinkaid podržel v náručí poté, co šel velice rychle do kolen.

22:23
    Maple Leafs dokázali tečovat puk, takže zakázané uvolnění se nepískalo, to samé ovšem neplatilo v případě Devils, kteří neprosně rozehráli podél trestných lavic.

21:35
    Morgan Rielly na levém křídle vystřelil od modré čáry zápěstím a jeho tečovaná střela minula bránu Devils.

21:09
    Frederik Andersen vyrazil střelu Devils z ostrého úhlu, stejně jako na opačné straně vzápětí Keith Kinkaid.

20:22
    Auston Matthews se dostal ke střele v mezikruží, jenže bránu Keitha Kinkaida zápěstím přestřelil.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 14-9; Zablokované střely: 0-8; Vhazování: 41%-59%; Hity: 3-7; Přesilové hry: 0/0-1/2; Trestné minuty: 4-0.

Druhá třetina začne přibližně v 2:03.

Devils mohou cítit po úvodní části velkou křivdu, protože Nico Hischier byl na začátku důležitého zápasu neprávem vyloučen za podražení v útočném pásmu, kde se marně snažil dostat ke střele v souboji s Mitchellem Marnerem, a následnou přesilovou hru po pouhých 11 sekundách využil William Nylander. Oba týmy si poté vytvořily několik šancí, na druhý gól ale zatím čekáme marně. Skóre po první třetině dnešního utkání. New Jersey Devils 0 Toronto Maple Leafs 1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:56
    Travis Zajac na pravém křídle vystřelil od modré čáry na přední tyč, kde Frederik Andersen puk lapil do lapačky. Střela ale už byla zbytečná kvůli vysoké holi.

19:14
    Maple Leafs na levém křídle od hrazení nahodil puk na přední tyč, kde ho Keith Kinkaid zmrazil pod lapačkou.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:35
    John Moore na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho tečována střela na přední tyči minula bránu.

17:52
    Toronto se v rychlém sledu dostali ke třem střelám, z nichž první Keith Kinkaid snadno zachytil, zatímco druhá po vhazování byla nepřesná, stejně jako poslední z hole Romana Poláka, který na pravém křídle vypálil tvrdě od modré čáry.

16:35
    William Nylander vzápětí na opačné stráně mířil z pravého kruhu ke vzdálenější levé tyči, Keith Kinkaid ale skvěle zasáhl pravým betonem, jelikož měl dobrý výhled!

16:27
    Mirco Müller vystřelil od modré čáry a Frederik Andersen jeho tečovanou střelu u levé tyče vyrazil!
    15:44 Keith Kinkaid fantasticky vychytal Mitchella Marnera!

15:44
    Mitchell Marner se ocitl před bránou v mezikruží ve velké šanci a mířil k pravé tyči, Keith Kinkaid ale puk dokázal lapačkou fantasticky vyrazit!

15:23
    Devils vedou na střely 13:3, jenže na ukazateli skóre svítí jeden gól ve prospěch hostujícího Toronta.

15:16
    Devils se ocitli po otočení hry na pravé straně v postavení mimo hru, po kterém následuje reklamní přestávka.

15:04
    Tyler Bozak na pravém křídle v rychlosti vystřelil z ostrého úhlu a Keith Kinkaid na přední tyči puk vyrazil za bránu.

14:25
    Sami Vatanen v rychlém sledu na pravém křídle od modré čáry dvakrát nahodil puk na bránu, první nahození ale minulo vzdálenější levou tyč, zatímco první bylo na přední tyči zablokováno.

13:58
    Travis Zajac upadl za bránou Frederika Andersena po souboji u hrazení, faul se ovšem nepískal.

13:28
    Frederik Andersen si snadno poradil s ránou Devils ze středního pásma, když puk vyrazil do rohu ledové plochy.

12:54
    Nazem Kadri se po špatné rozehrávce Devils zpoza brány ocitl u levé tyče ve velké šanci, jenže z blízkosti střelou s příklepem zamířil pouze do boční sítě!

12:12
    Sami Vatanen napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která byla před vrcholem mezikruží zablokována.

11:43
    Puk skončil po nahození Devils v ochranné síti a následuje krátká komerční přestávka.

11:33
    Vyloučený Stefan Noesen je zpět na ledě a druhou přesilovou hru Maple Leafs domácí přečkali bez pohromy.

10:50
    Blake Coleman na levém křídle zavezl puk do útočného pásma a poté ho rychle zasekl, aby ho bekhendem poslal do mezikruží, ani jeden z jeho spoluhráčů se ale k ničemu nedostal a Maple Leafs přečkali nebezpečí.

10:23
    Tyler Bozak se na levém křídle nedostal ke střele od modré čáry a Devils podél trestných lavic vyhodili puk.

09:33
    Stefan Noesen byl vyloučen na dvě minuty za podržení a nyní se už o faul skutečně jednalo. Rozhodčí to viděli dobře.

09:00
    Devils na levém křídle vystřelili od modré čáry a Frederik Andersen na přední tyči podržel puk v náručí.

07:16
    Andy Greene se ocitl v šanci, jenže Frederik Andersen u levé tyče dokázal puk vleže fantasticky vyrazit!

07:07
    Frederik Andersen dobře zasáhl proti střele Devils z levého kruhu a puk byl za jeho bránou přizvednut do ochranné sítě.
    06:56 William NYLANDER - 0:1

06:56
    Toronto právě vstřelilo branku!
    WILLIAM NYLANDER po diagonální přihrávce Austona Matthewse od modré čáry z levého křídla v pravém kruhu pro vhazování krásně vystřelil z otočky a střelou zápěstím nad lapačkou Keitha Kinkaida o bližší tyč poslal puk do sítě! Maple Leafs využili přesilovou hru po přísném vyloučení Nica Hischiera po pouhých 11 sekundách a vedou v Prudential Center 1:0! Asistence: Patrick Marleau a Auston Matthews.

06:44
    Nutno dodat, že vyloučení Nica Hischiera bylo přinejmenším hodně přísné a vylučovat se zřejmě nemělo.

06:44
    Nico Hischier se do zakončení nedostal a navíc podrazil Mitchella Marnera v mezikruží. Následovaly dvě minuty a Maple Leafs si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

06:34
    Nico Hischier se snažil dostat na vrcholu mezikruží ke střele, jenže skvěle se k němu vrátil Mitchell Marner, který byl navíc faulován, takže Toronto si zahraje přesilovou hru.

05:52
    Ben Lovejoy na pravém křídle vystřelil od modré čáry zápěstím a Frederik Andersen na přední tyči stáhl puk do lapačky.

05:34
    Maple Leafs se ocitli pod tlakem a raději puk vyhodili na zakázané uvolnění poté, co Devils marně hledali dorážku v prostoru mezi kruhy pro vhazování.
    04:46 Connor Brown málem potrestal chybu Pavla Zachy

04:46
    Pavel Zacha špatně rozehrál z pravého rohu obranného pásma a před bránou se ocitl v obrovské šanci Connor Brown, jenže z blízkosti po ledě Keitha Kinkaida nepřekonal!

04:19
    A další rána Blakea Colemana, která na levém křídle přišla od modré čáry a jedním z hráčů byla přizvednuta do ochranné sítě.

04:05
    Blake Coleman na levém křídle vystřelil z úhlu, jeho rána ale na bránu na rozdíl od těch předchozích nezamířila.

03:17
    New Jersey se v rychlém sledu tentokrát dostalo dokonce ke třem střelám, z nichž první přišla z levého kruhu a zbylé dvě z pravého, ve všech třech případech ale Frederik Andersen puk vyrazil. Devils již mají na kontě sedm střel.

02:17
    Devils se v rychlém sledu dostali ke střele v levém a po následném vhazování i pravém kruhu, Frederik Andersen ale obě střely kryl a ukryl je ve svém náručí.

01:44
    Sami Vatanen krásně vypálil na ose ledové plochy od modré čáry a Frederik Andersen skvěle zasáhl pravým betonem, kterým jeho tečovanou střelu vyrazil!

01:29
    Devils se nepodařilo rozehrát podél střídaček a hra byla přerušena po zakázaném uvolnění domácího týmu.

01:01
    Devils na levém křídle vystřelili z ostrého úhlu a Frederik Andersen dokázal jejich střelu skvěle vyrazit.

00:47
    Maple Leafs nahodili puk do útočného pásma a v pravém rohu ledové plochy ho jako první dojel John Moore.

00:06
    Puk dopadl na led a po pouhých šesti sekundách byl ve středním pásmu sražen mezi střídačky. Důležité utkání mezi New Jersey a Torontem bylo v Prudential Center zahájeno!

00:01

Do začátku utkání zbývá už jen pár okamžiků, pojďme si tedy představit oba brankáře. Do brány New Jersey se postaví Keith Kinkaid, který má průměrnou úspěšnost zákroku 91,1%, zatímco jeho protějšek Frederik Andersen pouze o šest desetin vyšší.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene (C), Vatanen, J. Moore, Müller, Butcher, Lovejoy – Hall (A), Hischier, Palmieri – Wood, Zacha, Maroon – Coleman, Zajac (A), Noesen – Grabner, Boyle, Gibbons. Hlavní trenér: John Hynes.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, C. Carrick, R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau, Kadri, Marner – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Co. Brown – Komarov (A), Plekanec, Kapanen. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Brad Meier, Gord Dwyer. Čároví: Matt MacPherson, Kory Nagy.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Toronto v letošní sezóně nasbíralo již 103 bodů a vyrovnalo rekord organizace ze sezóny 2003/2004, pokud na ledě New Jersey dnes získají Maple Leafs alespoň bod, vytvoří nový rekord. Hostujícím Maple Leafs aktuálně patří v Atlantické divizi třetí místo.

New Jersey Devils s českým útočníkem Pavlem Zachou stále ještě nemá oficiálně zajištěnou pozici v playoff, ale po výhře proti Torontu Maple Leafs se to může změnit. Existují ovšem ještě dva různé scénáře, které Devils zajistí účast v playoff. Prvním je, pokud New Jersey uhraje proti Torontu bod a Florida zároveň prohraje s Bostonem. Během druhého scénáře si New Jersey zajistí postup do playoff bez ohledu na výsledek zápasu proti Torontu, pokud tým Panthers prohraje s Bostonem v normální hrací době. Jak utkání dopadne?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 28. Zacha (Maroon), 38. Wood (Maroon) – 7. W. Nylander (Marleau, Matthews)

Rozhodčí: Brad Meier, Gord Dwyer. Čároví: Matt MacPherson, Kory Nagy

Diváci: 16514