New Jersey – Toronto 2:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 2:1 (kon.) | Philadelphia – Carolina 4:3 (kon.)
Washington – Nashville 3:4 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 4:5 (po pr.) | Florida – Boston 3:2 (kon.)
Detroit – Montreal 3:4 (kon.) | Winnipeg – Calgary 2:1 (kon.) | Edmonton – Vegas 4:3 (kon.)
Vancouver – Arizona 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Minnesota 5:4 (po pr.) | San Jose – Colorado 4:2 (kon.)

Ondřej Pavelec (NYR) 59 minut, 20 zákroků, 2 góly, 90,9%
    Filip Chytil (NYR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:36 (04:00:14)

1. Anthony Beauvillier (NYI) 1+0
    2. Jaroslav Halák (NYI) 34 zák., 1 gólů, 97,1%
    3. Thomas Hickey (NYI) 1+0

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas 2:1. Sice prohrávali o jednu branku, ale dokázali stav zápasu otočit. Anders Lee vyrovnal krátce po začátku druhé třetiny a Anthony Beauvillier poslal Islanders do vedení. Jaroslav Halák v brance domácích podal spolehlivý výkon, Ondřej Pavelec z 22 střel inkasoval dva góly.

59:58
    Ještě jedna střela, kterou ale drží Jaroslav Halák.

59:46
    Už se pravděpodobně nic nestane, domácí hokejisté vyhrají tento zápas.

59:36
    Brady Skjei vypálil na branku, Jaroslav Halák kryje kotouč. Oddechový čas Rangers.

59:16
    Jaroslav Halák to zkusil přes celé kluziště a málem mu to vyšlo.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, Islanders stále vedou.

58:38
    Hosté hrají bez brankáře, snaží se vyrovnat, Ondřej Pavelec na střídačce.

58:10
    Dvě minuty hry zbývají a Jaroslav Halák si poradil s pokusem Naměstnikova.

57:29
    Jaroslav Halák si dokázal poradit s pokusem, který vyslal z dobré pozice Marc Staal.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:30
    Brady Skjei rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru Rangers, ale domácí obrana je zatím pozorná.

56:01
    Mnoho času už ze třetí třetiny nezbývá, domácí hokejisté stále vedou o jednu branku.

55:08
    Další zakázané uvolnění, vhazování znovu před brankou Islanders.

55:02
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Islanders.

54:52
    Další hostující rána byla zblokovaná obránce Islanders.

54:23
    Ryan Spooner pálil z bezprostřední blízkosti, ale nedokázal trefit prostor branky.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 25. Lee (Hickey, Barzal), 28. Beauvillier (Ladd, B. Nelson) – 5. K. Hayes (Skjei, Zuccarello)

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, D. Seidenberg, Pelech, Pulock, Hickey, Davidson – Lee, Tavares, Jo. Bailey – Beauvillier, Barzal, Eberle – Ladd, B. Nelson, Prince – Johnston, Wagner, Clutterbuck.
    New York Rangers: Pavelec (H. Lundqvist) – M. Staal, Pionk, Skjei, Sproul, Gilmour, O'Gara – Kreider, Zibanejad, Spooner – Vesey, Chytil, Zuccarello – Naměstnikov, K. Hayes, Bučněvič – Holland, Andersson, Carey.

Rozhodčí: Pollock, Luxmore – Cherrey, Driscoll

Diváci: 14 152