Winnipeg – Chicago 4:1 (kon.) | Toronto – Montreal 4:2 (kon.) | Detroit – NY Islanders 3:4 (po pr.)
Florida – Buffalo 4:3 (kon.) | Carolina – Tampa 3:2 (po pr.) | Boston – Ottawa 5:2 (kon.)
Washington – New Jersey 5:3 (kon.) | Nashville – Columbus 4:2 (kon.) | Arizona – Anaheim 0:3 (kon.)
Colorado – St. Louis 5:2 (kon.) | Calgary – Vegas 7:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:2 (3:2 po s.n.)
San Jose – Minnesota 3:6 (kon.) | Los Angeles – Dallas 2:4 (kon.)

Sabres právě vstřelili branku!
    Hosté se znovu prosazují a využívají přesilovou hru! Sabres se dostali do třetiny, u mantinelu si vzal kotouč RYAN O´REILLY, který vypálil od mantinelu z úhlu,ale Reimer si nepohlídal mezírku mezi betony a pustil kotouč za záda. Asistence:
    58:37 Vincent TROCHECK - 4:2

58:37
    Florida právě vstřelila branku!
    Domácí si pojišťují výhru gólem do prázdné branky! Sabres udělali chybu na modré čáře, kotouč se dostal k Sceviourovi, který poslal oblouček do jízdy VINCENTU TROCHECKOVI, který čekal jestli touš nezamíří do branky a nakonec ho tam usměrnil! Asistence: Colton Sceviour, Jared McCann
    55:51 Sam REINHART - 3:2

55:51
    Buffalo je zpět v zápase! Hosté získali kotouč ve třetině a SAM REINHART si sjel s kotoučem až před branku a pěknou ranou na druhou tyč překonal Reimera, který nic neviděl! Asistence: Brendan Guhle
    55:30 Jason POMINVILLE - 3:1

55:30
    Hosté se v závěru utkání prosazují! Hosté byli ve třetině soupeře, když Evan Rodrigues našel krásnou zadovkou rozjetého JASONA POMINVILLEA, který trefil Reimera do lapačky,ale kotouč se od ní odrazil za záda domácího brankáře! Asistence: Evan Rodrigues, Casey Mittelstadt
    13:39 Nick BJUGSTAD - 3:0

13:39
    Domácí přidávají další gól po krásné akci! Jared McCann měl kotouč na mantinelu, posunul ho na střed na Dadonova, který krásnou zadovkou posunul kotouč na druhou stranu na NICKA BJUGSTADA, který přízemní střelou překonal Johnsona! Asistence: Jevgenij Dadonov, Jared McCann
    10:59 Colton SCEVIOUR - 2:0

10:59
    Domácí navyšují náskok! Domácí měli tlak ve třetině soupeře, když se ke střele od modré dostal jeden z domácích hráčů, jeho pokus vyrazil Johnson před sebe u brankoviště ho do strany popostrčil Henrik Borgström a následně volný kotouč Frank Vatrano, který trefil stojícího COLTONA SCREVIOURA, od kterého zamířil kotouč do branky! Asistence: Frank Vatrano.
    03:04 Jonathan HUBERDEAU - 1:0

03:04
    Domácí nakonec využívají dvojnásobnou přesilovku! Vincent Trocheck vyjel s kotouč od mantinelu až na střed hřiště a vypálil, jeho pokus tečoval těsně před brankářem JOHNATAN HUBERDEAU, který nedal hostujícímu brankáři šanci!
    Asistence: Vincent Trocheck, Aaron Ekblad

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 4. Huberdeau (Trocheck, Ekblad), 11. Sceviour (Vatrano), 14. Bjugstad (Dadonov, McCann), 59. Trocheck (Sceviour, McCann) – 56. Pominville (Rodrigues, Mittelstadt), 56. S. Reinhart (Guhle), 60. R. O'Reilly

Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Yandle, Ekblad, Matheson, Pysyk, Weegar, Petrovic – Sceviour, Huberdeau, Haley – Trocheck, Bjugstad, Dadonov – Vrbata, Vatrano, Mamin – J. McGinn, McCann, Borgström.
    Buffalo Sabres: Ch. Johnson (21. Wilcox) – Scandella, Ristolainen, Guhle, C. Nelson, Beaulieu, Gorges – Baptiste, Eichel, Nolan – S. Wilson, Okposo, Jo. Larsson – S. Reinhart, Pominville, Mittelstadt – Rodrigues, R. O'Reilly, A. Nylander.

Rozhodčí: StLaurent, Hebert – Mills, Alphonso

Diváci: 16 254