Winnipeg – Chicago 4:1 (kon.) | Toronto – Montreal 4:2 (kon.) | Detroit – NY Islanders 3:4 (po pr.)
Florida – Buffalo 4:3 (kon.) | Carolina – Tampa 3:2 (po pr.) | Boston – Ottawa 5:2 (kon.)
Washington – New Jersey 5:3 (kon.) | Nashville – Columbus 4:2 (kon.) | Arizona – Anaheim 0:3 (kon.)
Colorado – St. Louis 5:2 (kon.) | Calgary – Vegas 7:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:2 (3:2 po s.n.)
San Jose – Minnesota 3:6 (kon.) | Los Angeles – Dallas 2:4 (kon.)
Los Angeles Kings
2:4 (0:4, 2:0, 0:0)
Dallas Stars
Neděle 08.04.2018, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Domácí celek prohrává tento zápas 2:4, doplatil na hrubé chyby jednotlivců v první třetině, ve které inkasoval čtyři branky, Jamie Benn zaznamenal hattrick. Ve druhé a třetí třetině měli domácí převahu, ale vyrovnat se jim nepodařilo. (07:11:17)

1. Jamie Benn (DAL) 3+0
    2. Alexandr Radulov (DAL) 0+3
    3. Alec Martinez (LAK) 2+0

Československá stopa v utkání:
    Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:11

Los Angeles nastoupí v prvním kole proti Las Vegas a začínat se bude právě v T-Mobile Areně v Nevadě.

59:53
    Vhazovat se po domácím ofsajdu bude ve středním pásmu.

59:24
    Kings stále prohrávají o dva góly, mnoho času už nezbývá.

59:01
    Domácí hrají bez brankáře.

58:46
    Radek Faksa odvedl dobrou práci, dostal puk do útočného pásma.

58:04
    Domácí se nemohou usadit v útočném pásmu. Dallas hraje dobře.

57:15
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.

57:08
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Mattias Janmark – 2 min., podražení).

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:11
    Mnoho času už domácí celek na zdramatizování zápasu nemá.

55:43
    Dustin Brown vypálil z dobré pozice, jeho projektil zblokoval brankář Stars.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:05

53:53
    Tyler Seguin vypálil od modré čáry, jeho projektil kryje domácí brankář.

53:16
    Tyler Toffoli vyhazuje přes všechny čáry, a tak musí znovu Dallas rozehrávat od své branky.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Martinez (Clifford, J. Carter), 33. Martinez (Amadio, Toffoli) – 7. D. Shore, 9. Ja. Benn (Lindell), 12. Ja. Benn, 14. Ja. Benn (Radulov, J. Klingberg)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Fantenberg, Doughty, Martinez, Folin, Phaneuf, LaDue – Pearson, Kopitar, D. Brown – Rieder, J. Carter, Toffoli – Clifford, Kempe, Lewis – N. Thompson, Amadio, Andreoff.
    Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – Lindell, J. Klingberg, Methot, Pateryn, Hamhuis, Honka – Ja. Benn, Seguin, B. Ritchie – Elie, Faksa, Radulov – Roussel, Spezza, Janmark – G. Smith, D. Shore, Pitlick.