Winnipeg – Chicago 4:1 (kon.) | Toronto – Montreal 4:2 (kon.) | Detroit – NY Islanders 3:4 (po pr.)
Florida – Buffalo 4:3 (kon.) | Carolina – Tampa 3:2 (po pr.) | Boston – Ottawa 5:2 (kon.)
Washington – New Jersey 5:3 (kon.) | Nashville – Columbus 4:2 (kon.) | Arizona – Anaheim 0:3 (kon.)
Colorado – St. Louis 5:2 (kon.) | Calgary – Vegas 7:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:2 (3:2 po s.n.)
San Jose – Minnesota 3:6 (kon.) | Los Angeles – Dallas 2:4 (kon.)
San Jose Sharks
3:6 (2:2, 0:3, 1:1)
Minnesota Wild
Neděle 08.04.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Česká stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 0 střel, TOI 17:20 (07:18:32)

Hvězdy utkání

1. Jason Zucker (MIN) 2+0
    2. Tyler Ennis (MIN) 0+2
    3. Nino Niederreiter (MIN) 0+2

Statistiky: Střely na bránu: 30-24; Zablokované střely: 23-22; Vhazování: 52%-48%; Hity: 16-15; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.

San Jose v závěru první třetiny dokázalo smazat dvoubrankový náskok Minnesoty, která vstoupila do zápasu parádně, když se prosadilo dvakrát v rozmezí pouhých 64 sekund a vyrovnalo. Wild ovšem svému soupeři dva rychlé údery oplatili poté, co uprostřed zápasu vstřelili dva góly během 28 sekund, což nakonec byl zlomový moment zápasu. Konečný výsledek. San Jose Sharks 3 Minnesota Wild 6.

59:34 Eric STAAL - 3:6

59:34
    Minnesota právě vstřelila branku!
    ERIC STAAL od boxu časoměřičů zamířil zápěstím do prázdné brány poté, co Evander Kane nedokázal puk u pravé tyče ze vzduchu sklepnout do brány a minul ho, stejně jako předtím v lepší pozici český útočník Tomáš Hertl!

59:00
    Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta.
    58:50 Timo MEIER - 3:5

58:50
    San Jose právě vstřelilo branku!
    TIMO MEIER před bránou skvěle tečoval nahození Dylana DeMela od modré čáry a puk se odrazil k levé tyči! San Jose se podařilo snížit na 3:5. Asistence: Dylan DeMelo a Brent Burns.

58:17
    Vyloučený Kevin Labanc je zpět na ledě a domácí hokejisté San Jose Sharks již hrají v plném počtu.

58:11
    Timo Meier vystřelil na levém křídle od hrazení a Devan Dubnyk na přední tyči puk vkleče podržel v náručí.

58:02
    Dnešní utkání sleduje 17562 diváků.

57:02
    Devan Dubnyk vyrazil prudkou střelu Brenta Burnse z vrcholu pravého kruhu v momentě, kdy se vrátil na led vyloučený Eric Staal a Aaron Dell se vydal na střídačku!
    56:35 Devan Dubnyk holí fantasticky vypíchl puk Pavelskimu!

56:35
    Joe Pavelski se z pravé strany řítil sám na bránu, jenže Devan Dubnyk se mu vrhl pod nohy a puk mu holí vypíchl! Další fantastický zákrok brankáře Minnesoty.

56:17
    Obrovský závar před bránou Devana Dubnyka gól nepřinesl a domácí navíc vzápětí faulovali. Kevin Labanc byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Sharks si vzali oddechový čas.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 16. Burns (Sörensen, J. Ward), 17. Pavelski (Bødker), 59. Meier (DeMelo, Burns) – 11. Brodin (Coyle, Ennis), 15. Cullen (Ennis, Belpedio), 32. Mikael Granlund (Greenway, Seeler), 32. Zucker (Niederreiter, Dumba), 36. Zucker (Niederreiter, Belpedio), 60. E. Staal

San Jose Sharks: M. Jones (41. Dell) – P. Martin, Burns (A), Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – E. Kane, Pavelski (C), Donskoi – Hertl, Couture (A), Bødker – Meier, Tierney, Labanc – Sörensen, Gambrell, J. Ward. Hlavní trenér: Peter DeBoer.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Brodin, Dumba, Seeler, R. Murphy, Belpedio, Prosser – Zucker, E. Staal (A), Ennis – Niederreiter, M. Koivu (C), Mikael Granlund – Coyle, Cullen (A), J. Eriksson Ek – M. Foligno, Greenway, Winnik. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Eric Furlatt. Čároví: Tony Sericolo, Ryan Gibbons

Diváci: 17562