Bayern – Frankfurt 4:1 (kon.) | Hertha – Augsburg 2:2 (kon.) | Freiburg – Kolín nad Rýnem 3:2 (kon.)
Schalke – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Hamburg 1:3 (kon.) | Leverkusen – Stuttgart 0:1 (kon.)
Hertha BSC
2:2 (0:1)
FC Augsburg
Sobota 28.04.2018, 15:30 • Olympijský stadion, Berlín • Německá Bundesliga • 32. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:23:27)

Je dobojováno, Hertha dnes získává jeden bod v utkání, v němž domácí dlouho prohrávali 0:2 a vypadalo to, že dnes si všechny body odvezou hosté. Pak byl ale faulován Selke, sudí nařídil penaltu, kterou proměnil Ibišević. Následně srovnal Selke a po vyloučení Heller ještě Hertha zabojovala o třetí gól. Ten již nepadl, utkání tak končí remízou.

90+2

90+2
    Davie Selke (Hertha) v ofsajdu, hra přerušena.

90+1
    Tak nastavené minuty mohou být ještě hodně zajímavé, Hertha se drží na polovině Augsburgu.
    89. Červená karta

89
    Marcel Heller (Augsburg) zezadu podkopl unikajícího Dárdaie a dostává za to rovnou červenou kartu!
    87. Davie SELKE - 2:2

87
    Hertha právě vstřelila branku!
    No vida, povedlo se! Domácí vyrovnávají! Vladimír Darida odcentroval k vápnu, tam hlavou míč přistrčil Ibišević, za nímž se již rozběhl DAVIE SELKE. Ten si poradil i s obráncem a z pravé strany prostřelil gólmana.

87
    Rune Almenning Jarstein (Hertha) rychle rozehrává od své branky, domácím svitla naděje alespoň na vyrovnání.

85
    Nyní budou hosté čas natahovat, jak jen to půjde, to se dá čekat.
    84. Vedad IBIŠEVIĆ - 1:2

84
    Není co řešit, domácí trestají faul na Selkeho gólem, pokutový kop proměňuje VEDAD IBIŠEVIĆ.
    83. Hostující Janker je na hřišti ani ne minutu a fauluje ve vápně Selkeho, sudí nařizuje pokutový kop!

83
    Pozor, sudí nařizuje, po zákroku Jankera, pokutový kop pro domácí tým! To není dobrý start Jankera do zápasu!

82
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jan Morávek, přichází Christoph Janker.

81
    Jenže pak domácí faulují u půlící čáry a hrát tak budou hosté.

80
    Posledních deset minut před námi, Plattenhardt (Hertha) vybojoval míč pro svůj tým.

79
    Caiuby (Augsburg)

Martin Dvořák

Branky: 84. Ibišević (pen.), 87. Selke (Ibišević) – 32. Gregoritsch (Caiuby), 61. Córdova (Caiuby)

Karty:   77. Córdova (AUG), 79. Caiuby (AUG)   89. Heller (AUG)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:9. Fauly: 16:17.
    Hertha BSC: Almenning Jarstein – Pekarík (61. Duda), Stark, Rekik, Plattenhardt – Skjelbred (71. Ibišević), Darida – Leckie, Lazaro, Kalou (71. Dárdai) – Selke.
    Náhradníci: Smarsch – Esswein, Duda, Ibišević, Torunarigha, Lustenberger, Dárdai.

FC Augsburg: Luthe – Schmid, Gouweleeuw, Hinteregger, Max – R. Khedira, Morávek (82. Janker) – Richter, Gregoritsch (59. Córdova), Caiuby – Finnbogason (76. Heller).
    Náhradníci: Hitz – Heller, Baier, Janker, Kačar, Córdova, Danso.

Rozhodčí: Fritz – Schaal, Pelgrim