Vltavín – Domažlice 3:1 (kon.) | Vyšehrad – Zápy 1:3 (kon.) | Čížová – Ústí n/O 0:2 (kon.)
Dobrovice – Litoměřicko 2:3 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
1:3 (0:2)
SK Zápy
Sobota 28.04.2018, 10:15 • Mikuláše z Husi, Vyšehrad • Česká fotbalová liga • 25. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:16:17)

Je konec. Zápy nakonec vyhrály zaslouženě 3:1. Už v 5. minutě přiletěl centr před domácí bránu, kde se do zakončení dostal hostující hráč a poslal Zápy do vedení. V 37. minutě to byl další centr, tentokrát z rohového kopu, po kterém dokázal dostat hostující hráč míč do brány a poslat tak Zápy do dvoubrankového vedení. Ve 43. minutě udělal domácí gólman Jiří Havránek naprostou blbost a dostal červenou kartu. V 80. minutě šli hosté už do tříbrankového vedení, když se po centru z levé strany dostal do zakončení hostující hráč, to ještě brankář Procházka vyrazil, ale na následnou dorážku už nestačil. Minutu před koncem domácí dali gól z pokutového kopu, ale to už bylo vše.

90+2

90+1
    Hosté se dostali do velké šance, kterou obrana Vyšehradu zneškodňovala těsně před brankovou čárou.

90
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Zoubek.

90
    Nyní míč skončil za domácí bránou.
    88. Josef ČTVRTNÍČEK - 1:3

88
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Domácí dávají první branku utkání z pokutového kopu, když se JOSEF ČTVRTNÍČEK rozhodl pro levou stranu, kde šel i brankář Frydrych, ale ten na míč nedosáhl.

88
    Byla nařízena penalta pro Zápy.

88
    Navíc hostující hráč odhlavičkoval míč do bezpečí.

87
    Vyšehrad získal autové vhazování. Následně domácí vybojovali i rohový kop, ovšem to už je pravděpodobně na srovnání pozdě.