Slavia – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Olomouc – Třinec 3:1 (kon.) | Brno – Jihlava 4:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
4:1 (2:0)
FC Vysočina Jihlava
Pondělí 14.05.2018, 14:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • Juniorská liga – O umístění • 7. kolo

V divácky atraktivní druhé půli se nejprve Zbrojovka brankou Ondřeje Vintra dostala již na rozdíl tří branek. Šanci Jihlavě ještě dala brzká odpověď Mašiče, poslední slovo ale měli opět brněnští, když čtvrt hodiny před koncem upravil na konečných 4:1 Kroutil.

Zbrojovka se tak po zasloužené výhře dostává i se zápasem k dobru tři body před svého dnešního soupeře a k jistotě prvenství v nadstavbové skupině B jí stačí jedna výhra ve zbývajících dvou zápasech.

To je ode mě z Brna dnes vše a budu se těšit u dalších onlajnů. (15:48:29)

90

90
    Zbrojovka bude mít v úplném závěru ještě šanci ohrozit Lancmana po faulu na Lhoteckého v rohu hřiště.

89
    Lorenc minutu před koncem rozvlnil pouze boční síť a zdá se, že další branka již dnes na Srbské nepadne.

88
    Závěr se opravdu hraje stylem nahoru dolů. Floder teď musel zasahovat proti Mašičovi.

87
    Pátá trefa Zbrojovce není přána. Lhoteckého střelu ještě doklepával do prázdné brány Marek Vintr, tomu ale opět zhatil radost zdvižený praporek pomezního.

85
    V další jasné šanci se ocitl Marek Vintr, který zcela sám před Lancmanem zakončoval do protipohybu gólmana, který však předvedl proti brněnskému střelci skvělý zákrok.

84
    Střela ze střední vzdálenosti teď Floderovi nadělala možná až nečekané potíže, domácí gólman si ale nakonec poradil.

82
    Teď se již míč popáté do sítě Jihlavy dostal, ke smůle střílejícího Zukala a celého Brna však z ofsajdu.

81
    Jihlava už působí zrezignovaně a Marek Vintr si v tréninkovém tempu málem došel k dalšímu gólu. Za hranicí vápna si hravě obhodil svého protihráče a nikým neatakován vypálil, naštěstí pro hosty však doprostřed brány.

80
    Střídající Lhotecký se mohl také zapsat mezi brněnské střelce, jeho křižný pokus ale doskákal pouze mimo bránu.

78
    Hra je rozkouskovaná dalším střídáním. Časta nahrazuje v jihlavském dresu Klímu.

75
    A velký návrat je tu. Závěrečnou čtvrthodinu si místo Holmana zahraje navrátilec Jakub ŠURAL.

75
    Brno právě vstřelilo branku!

Místo toho má Brno zpět třígólové vedení. Jihlava nechala na vápně zcela samotného Kroutila a ten technickou střelou do rohu brány nedal Lancmanovi šanci.

74
    Jihlava mohla zápas ještě zdramatizovat. Floder předvedl důležitý zákrok proti uniknuvšímu Klímovi.