Slavia – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Olomouc – Třinec 3:1 (kon.) | Brno – Jihlava 4:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:1 (2:0)
FK Třinec
Pondělí 14.05.2018, 13:00 • Andrův stadion č.2, Olomouc • Juniorská liga – O umístění • 7. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:03:06)

Je dobojováno! Domácí do utkání vstoupil lépe a v desáté minutě šli z pokutového kopu do vedení. V první půli měli převahu, která v nastavení vyústila ve druhou vstřelenou branku. Hned na začátku druhé části mohli olomoučtí fotbalisté zvýšit na rozdíl tři branek, jenže Yunis svůj druhý pokutový kop neproměnil. To se mu podařilo až o pár minut později, kdy se prosadil hlavou. Za hosty pak kosmeticky upravil skóre Nieslanik.

90+3

90+2
    Nákop hostujících fotbalistů z poloviny hřiště končí u domácího brankáře Hrušky, víc už se pravděpodobně nestane.

90
    Hlavní rozhodčí Nenadál bude přidávat dvě minuty nad rámec druhého poločasu!

89
    Zahaluk pláchl po pravé straně, poté vyslal prudkou střelu na domácí branku. Ta nakonec skončila těsně nad!

88
    Strkanice mezi domácím Kotoučem a hostujícím Celbou. Hlavní sudí řeší celou situaci pouze ráznou domluvou!

87
    Obrovská příležitost pro hosty! Hykel poslal zpětnou přihrávku na Celbu, který střílel z první. Jeho pokus skončil těsně vedle pravé tyče!

85
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka utkání. Zdá se, že o vítězi je rozhodnuto, domácí drží balón na své polovině.

83
    Na nepříjemný centr domácího Grečmala z pravé strany už nikdo z olomouckých fotbalistů v pokutovém území nedosáhl.

81
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Jakub Krzysztof Markiefka, přichází Marek Zahaluk.

80
    Po souboji se soupeřem teď na trávníku zůstal ležet hostující fotbalista Ižvolt, hlavní tak pochopitelně rozhodčí přerušuje hru.

78
    Ižvolt posunul na Joukla, který mířil na bližší tyčku. Hostující fotbalista nakonec netrefil bránu, odkopávat bude Hruška!

77
    Těsně před velkým vápnem přišel faul na hostujícího Celbu. To je dobrá příležitost pro Třinec na případné snížení!

75
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná čtvrthodina hry, která se v posledních minutách hodně vyrovnala, hosté jsou i nadále o dvě branky pozadu.

74
    Hykel s Ižvoltem teď během krátké chvíle poslali dva nebezpečné centry do pokutového vápna domácích, Sigma se v obou případech ubránila.

73
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Lukáš Cienciala, přichází Petr Niemczyk.

72
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Jakub Yunis, přichází Tomáš Macháček.