Liberec – Varnsdorf 2:4 (kon.) | Slavia – Žižkov 4:0 (kon.) | Neugersdorf – Liberec 0:1 (kon.)
Prostějov – Vítkovice 0:1 (kon.) | Slavia – Slovan Bratislava 0:1 (kon.)
SK Slavia Praha
0:1 (0:0)
ŠK Slovan Bratislava
Pátek 29.06.2018, 18:30 • Eden Aréna, Praha-Vršovice • Přípravný zápas

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi v tuto chvíli loučím, přeji příjemný zbytek pátečního večera a u fotbalu zase někdy na počtenou. (20:38:16)
    Slovan vyhrál zásluhou Šporara.

Je dobojováno! ŠK Slovan Bratislava si z Prahy odveze pohár Ferdinanda Daučíka! Tento zápas moc fotbalové kvality nenabídnul, ale diváci se rozhodně nenudili. První poločas byl z obou stran nemastný, neslaný. Nacož druhé dějství už bylo o něčem jiném. Šest minut po začátku druhého poločasu se prosadil Anraž Šporar, který odšpuntoval mohutný slavistický tlak, který vyvrcholil v 85. minutě, kdy pražský tým měl k dispozici pokutový kop. K exekuci pokutového kopu se postavil Mick van Buren, který orazítkoval tyč. Nic zásadního se už do konce zápasu nestalo, Slovan si odváží pohár za výhru 1:0.

90+4

90+3
    Další centrovaný míč, který si našel pouze rukavice slovenského brankáře. Nevím, kolik minut se rozhodčí rozhodnul tento zápas prodloužit. Konec může přijít kdykoliv.

90+2
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Šporar, přichází Hološko.

90+1
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Sýkora, přichází Šilhan.

90
    Ani tato standardní situace nevedla k vyrovnávací brance. Šulla si opět míč našel a v pohodě ho schoval do svých rukavic.

89
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Moha, přichází Saláta.

88
    Pražský tým bude po faulu u rohového praporku rozehrávat další standardní situaci. Tohle bude takový zkrácený rohový kop.

87
    Domácí tým neskládá zbraně a i nadále se drží na dostřel hostující branky. Slovenskou obranu čeká krušný závěr.
    86. Penalta

86
    Mick van Buren se postavil k exekuci pokutového kopu, který nebyl následně proměněn. Domácí hráč orazítkoval tyč hostující branky.

86
    Žlutou kartu dostává Šulla (ŠK Slovan Bratislava).
    85. Penaltový zákrok.

85
    Byla nařízena penalta pro domácí celek.

84
    Pokud bych měl ve druhém poločase zvolit nejlepšího hráče domácího celku, tak to bude zřejmě Miroslav Stoch.

83
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Ngadeu, přichází D. Souček.

82
    Hostující tým nechci v závěru utkání nic riskovat, proto se už radši snaží hrát nebo zdržovat u rohového praporku.