Ústí n. L. – Slavia B 5:3 (kon.) | Trnava – Olomouc 0:3 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 0:1 (kon.)
Ostrava – Senica 6:0 (kon.) | Pardubice – Ružomberok 0:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Sokolov 5:0 (kon.)
Wisla Krakov – Karviná 2:3 (kon.) | Celtic – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Lokomotive Lipsko – Teplice 0:6 (kon.)
Nitra – Brno 3:0 (kon.) | Znojmo – FAC Vídeň 1:0 (kon.) | Příbram – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Opava – Opolí 3:2 (kon.) | Táborsko – Hráči bez angažmá 3:0 (kon.) | Vlašim – Jablonec 2:6 (kon.)
Trenčín – Slovácko 3:3 (kon.)
Wisla Krakov
2:3 (0:1)
MFK Karviná
Sobota 30.06.2018, 11:15 • Myślenice • Přípravný zápas

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne. (13:07:40)

Je dobojováno! V dnešním přátelském zápase po zásluze vítězí Karviná, která disponovala opravdu skvělou produktivitou. Obě jedenáctky, které Roman Nádvorník postavil, se prezentovaly velmi dobrou hrou, na které může slezský celek bezpochyby stavět.

90+0

90
    S míčem si poradil Ciupa, jenž rozhodně nikam pospíchat nebude.

89
    Ještě jednu příležitost budou mít hráči Wisly. Standardní situace ,kterou budou zahrávat, se ale nenachází zrovna v nejlepší pozici.

87
    Wisla se s největší pravděpodobností na závěrečný tlak nezmůže, čemuž napovídá i momentální herní prověj polského týmu.

86
    Centrovaný míč proskákal vápnem Wisly, a tak může Lis odkopávat od brány.

84
    Další rohový kop. Vypadá to, že si český celek již vítězství v tomto zápase pohlídá.

82
    Nejspíš to byl Ramirez, jenž se snažil ve skluzu zabránit brankáři soupeři v rozehře.

81
    V posledních minutách se hraje ze strany na stranu, což jednoznačně vyhovuje Karviné.

80
    Nejspíš se mělo jednat o střelu, avšak míč nabral takovou trajektorii, že to pobavilo nejednoho diváka, který tento zápas sleduje.

79
    K exekuci přímého kopu se staví Budinský, který nejspíš bude centrovat do vápna.

78
    A mohlo být rozhodnuto! Na centr si naskočil jeden z hráčů ve žlutém dresu, jenže ten svou hlavičkou nepřekonal fantastického Lisa!

77
    Karviná bude zahrávat rohový kop.

75
    Wisła Kraków právě vstřelila branku! No a Wisla okamžitě odpovídá! Na penaltovém puntíku se objevil JESUS IMAZ, jehož střela zapadla k levé tyči.

73
    Karviná právě vstřelila branku!
    Po rohovém kopu se míč odrazil na kopačku JANA ŠISLERA, který z bezprostřední blízkosti dopravil míč do brány soupeře.

72
    Z pravé strany se řítil na Lisa jeden ze soupeřů, jenže jeho přihrávka skrz malé vápno nebyla přesná.

70
    Ramirez pořádně zatopil Lisovi, který málem míč před vlastní bránou ztratil.

Michal Hladký

Branky: 58. Kort (pen.), 75. Imaz – 8. Panák, 50. Budinský, 73. Šisler

Wisla Krakov: 1. poločas: Buchalik – Sadlok, Bartozs, Grabowski, Plewka – Wojtkowski, Kedziora, Košťál, Malecki, Grym – Kolar
    2. poločas: Lis – Bartkowski, Wasilewski, Kędziora, Pietrzak – Laskoś, Basha – Boguski, Kort, Śliwa – Ondrášek

MFK Karviná: 1. poločas: Berkovec – Čolić, Janečka, Piroch, Tusjak – Šisler – Moravec, Panák, Suchan, Puchel – Wágner
    2. poločas: Ciupa – Čolić, Dreksa, Šisler, Tusjak – Smrž – Lingr, Budínský, Kalaviška, Letić – Ramirez