Ústí n. L. – Slavia B 5:3 (kon.) | Trnava – Olomouc 0:3 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 0:1 (kon.)
Ostrava – Senica 6:0 (kon.) | Pardubice – Ružomberok 0:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Sokolov 5:0 (kon.)
Wisla Krakov – Karviná 2:3 (kon.) | Celtic – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Lokomotive Lipsko – Teplice 0:6 (kon.)
Nitra – Brno 3:0 (kon.) | Znojmo – FAC Vídeň 1:0 (kon.) | Příbram – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Opava – Opolí 3:2 (kon.) | Táborsko – Hráči bez angažmá 3:0 (kon.) | Vlašim – Jablonec 2:6 (kon.)
Trenčín – Slovácko 3:3 (kon.)
FK Mladá Boleslav
5:0 (3:0)
FK Baník Sokolov
Sobota 30.06.2018, 11:00 • Rejšice • Přípravný zápas

Mladá Boleslav poráží Baník Sokolov v přípravě jednoznačně 5:0. Ve druhém poločase se kopala penalta, kterou proměnil Kateřiňák do protipohybu brankáře. Favorit zápasu skóroval ještě z voleje na zadní tyč, když byl brankář Baníku zcela bez šance. Nutno podotknout, že celek z FNL trefil několikrát brankovou konstrukci. A nepodal až tak špatný výkon, jak napovídá výsledek. (12:43:37)

90

90
    Po autu Sokolova z levé strany své poloviny končí zápas.

90
    Boleslav napadala rozehrávku Baníku, ale balón zatím nevybojovala.

89
    Zakončení po zemi z levé poloviny vápna schoval brankář Boleslavi do náruče.

88
    Brankář Baníku pomohl spoluhráčům s rozehrávkou, ale následný útok po levé straně neskončil střelou na branku Boleslavi.

88
    Nečistý odkop brankáře Boleslavi daruje Sokolovu aut z pravé strany.

87
    Boleslav nezískala roh po souboji na pravé straně u rohového praporku a vykopává brankář soupeře.

87
    Dva hráči Baníku na levé straně nenašli u své šestnáctky řeč a aut bude mít tak soupeř.

86
    Útok Boleslavi po pravé straně přesný nebyl a Baník zahájí svůj kontr vhazováním u svého vápna.

86
    Sokolov byl úspěšný ve svém vápně, nikdo z fotbalistů Boleslavi nevystřelil.

85
    Boleslav si vyměňovala balon na levé straně až zakončení z otočky znamená roh po pravici brankáře Baníku.

84
    Ruml byl při útoku po pravé straně pokrytý obráncem a útočit tak může Konaté.

84
    Viděli jsme faul Boleslavi v pravé polovině vápna Sokolova. Rozehrávky se chopí brankář Baníku.

83
    Po hlavičkovém souboji vhazuje Boleslav zprava na polovině Baníku.

82
    Dva hráči Baníku zůstali schovaní v levé polovině šestnáctky, ale ani oni nedokázali překonat brankáře Boleslavi.

82
    Nástřel Baníku zprava do vápna se odrazil od beka mimo šestnáctku.

81
    Baník podržel balón na polovině hřiště až jeden z hráčů Boleslavi zleva fauloval.

81
    Ruml padl v pravé části vápna k zemi, ale penalta se nepíská.

Vít Muzikář

Branky: 8. Komličenko, 30. Jánoš, 44. Jánoš, 58. Kateřiňák (pen.), 66. Křapka

FK Mladá Boleslav: I. poločas: Šeda – Pauschek, Takács, Hůlka, Fabián – Jánoš, Kateřiňák – Ladra, Vejr, Novák – Komličenko
    II. poločas: Šeda – Křapka, Chaluš, Král, Keresteš – Hubínek, Matějovský – Konaté, Kateřiňák (68. Provazník), Fabián (68. Novák) – Ladra (68. Dohnalík)

FK Baník Sokolov: Dvořák I. (46. Belaň) – Mejdr (46. Ruml), Stropek (46. F. Čihák), Mišůn, Beránek (61. Jakubov) – Štípek (61. Body), A. Čihák (46. Machek) – Kosak, Glaser, Vávra – Vašíček (46. Ševčík).
    Náhradníci: Belaň – Ruml, Machek, Body, Voleský, Jakubov, Dvořák II., A. Ševčík, O. Ševčík, Hlavatý, F. Čihák

Rozhodčí: Hrubeš – Černý, Petřík