Zagłębie S. – Karviná 2:2 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 5:0 (kon.) | Teplice – Jihlava 1:0 (kon.)
Slovácko – Piast Gliwice 1:1 (kon.) | Poprad – Michalovce 1:1 (kon.) | Třinec – Hlučín 7:1 (kon.)
Tychy – Vítkovice 1:1 (kon.) | Honvéd – Nitra 2:0 (kon.) | Trnava – Ostrava 0:1 (kon.)
Rapid – Slavia 0:2 (kon.)
Zagłębie Sosnowiec
2:2 (1:0)
MFK Karviná
Středa 04.07.2018, 11:00 • Goslaw Sport Center, Wodzisław Slaski • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1

11
    Úvodní desetiminutovka hry je za námi, na první branku stále čekáme, karvinští fotbalisté před malou chvílí vybojovali rohový kop.

16
    Tým Zagłębie S. právě vstřelil branku! Polský tým rozehrával svůj úvodní rohový kop v zápase, nejvýše si vyskočil MATEUSZ CICHOCKI, který nedal Pastornickému žádnou šanci a otevřel skóre!

23
    Z dlouhé vzdálenosti to zkoušel Tomasz Nowak. Jeho pokus byl nepřesný a skončil vedle branky, Pastornický zasahovat nemusel.

33
    Volný přímý kop si vzal na starost Adam Banasiak. Ten ke smůle pro Sosnowiec trefil pouze vlastního spoluhráče.

42
    Další střela Tomasze Nowaka zpoza velkého vápna. Karvinský brankář si v závěru prvního poločasu připisuje úspěšný zákrok.

45+2

Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi, Zagłębie Sosnowiec vede nejtěsnějším možným rozdílem, po půlhodině hry se prosadil Mateusz Cichocki.

46

50
    Karviná právě vstřelila branku!
    Český celek v úvodu druhého poločasu dotahuje krok! Po pěkné akci se trefuje TOMÁŠ WEBER, na kterého při zakončení zívala poloprázdná brána!

52
    Žlutou kartu dostává Jakub Pawlik (Zagłębie Sosnowiec).

62
    To byla velká příležitost pro Sosnowiec! Do té se dostal Rzonca, jeho následný střelecký pokus skončil pouze v boční síti!

75
    Tým Zagłębie S. právě vstřelil branku! Sosnowiec se dnes už podruhé dostává do vedení, výborně to udělal VAMARA SANOGO! Tento třiadvacetiletý Francouz se trefuje po individuální akci!

80
    Karvinští fotbalisté dnes podruhé srovnávají! Mareček našel výbornou přihrávkou ONDŘEJE LINGRA, který mířil na zadní tyč!

85
    Poláci mohli jít už potřetí do vedení! Szymon Lewicki však z bezprostřední blízkosti přestřelil karvinskou svatyni!

90+1
    Žlutou kartu dostává Kondrad Wrzesiński (Zagłębie Sosnowiec).

90+3

Je dobojováno, přátelské utkání mezi polským týmem Zagłębie Sosnowiec a českým celkem MFK Karviná končí nerozhodně. Za Poláky se trefili Cichocki a Sanogo, za Karvinou Weber s Lingrem. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:56:50)

Štěpán Slovák

Branky: 16. Cichocki, 75. Sanogo – 50. Weber, 80. Lingr

Karty:   52. Pawlik (SOS), 90+1. Wrzesiński (SOS)

Zagłębie Sosnowiec: I. poločas: Kudła – Malheiro, Jędrych, Cichocki, x – Milewski, Mularczyk – Banasiak, Nowak, x– Torunarigha
    II. poločas: Perdijič – x, Makowski, Pawlik, Puchacz – Cristóvao, Rzonca, Babiarz, Wrzesiński – Lewicki, Sanogo

MFK Karviná: Pastornický – Moravec, Piroch, Smrž, Tusjak – Mareček – Lingr, Weber, Suchan, Galuška – Ramirez